Micheal Jackson’ın Evinde Skandal Görüntüler Bulundu

0

Hayatta olduğu zamanlarda küçük çocukları taciz etmek ile suçlanan pop müziğin kralı Michael Jackson’ın  tekrardan yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda Santa Barbara’da bulunan Neverland Çiftliği’ndeki evinde çok sayıda cinsel içerikli görüntü bulundu.

İngiliz Daily Mail gazetesinin yapmış olduğu habere göre, Michael Jackson’ın Santa Barbara’da bulunan Neverland Çiftliği’ndeki evinde cinsel içerikli görüntülere rastlandığı ortaya çıktı.

”KÜÇÜK ÇOCUKLARA AİT ÇIPLAK GÖRÜNTÜLER BULUNUYOR”

Polis raporu ve mahkeme belgelerine dayanan haberde, bir çocuğun  Micheal Jackson tarafından tacize uğradığı iddiası ile yapılan arama sonucunda evde birçok pornografik kitap ve video bulunduğu belirtildi. Haberde ayrıca Micheal Jackson’ın yatak odası ve banyosunda da ergenlik çağındaki çocukların tamamen veya yarı çıplak olduğu görüntülerin de bulunduğu bildirildi.


”1800’LERDEN GENÇ ÇOCUKLARIN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI”

Çıkan habere göre, ilk olarak Radar Online sitesinin elde ettiği bilgiler ve polis raporunda, Jackson’ın yatak odasında bulunan Taormina Wilhelm Von Gloeden’in fotoğraflarından oluşan bir koleksiyonun, polis belgelerinde “1800’lerden genç çocukların çıplak fotoğrafları” olarak geçiyor. Soruşturmanın içinde yer alan bir yetkili siteye şöyle bilgi verdi: “Bulunan içerikler Jackson’ın uyuşturucu ve cinsellik düşkünü biri olarak çocukları ikna etmek için kan, sapkın, yetişkin, cinsel ilişki eylemleri kullandığını açığa çıkardı. Kaynak ayrıca Jackson’ın evinde kadın ve çocuk çıplaklığı, sadomazoşizm, kadın esareti, çocuğa yönelik işkence içerikli mide bulandırıcı resimlerin yer aldığını belirtti.

436 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Edebiyat ve müzik aşığı öylesine biri./Ankara

Leave A Reply