Maltepe Baymak Servis Kampanyaları

0

Maltepe Baymak Servis Kampanyaları Başladı

Günümüzde gaz sızıntılarının hızlı şekilde yoğunlaşması adına Maltepe Baymak Servisi olarak sürekli kullanıcıların can ve mal güvenliğini koruma altına almaktayız. Dün olduğu gibi bugünde en iyi servis hizmetleri ile huzurlarınızda yer alana firmamız yaşadığınız tüm sorunlarda sizlere başarılı şekilde hizmet sağlamakta ve daima güvenliğiniz için çaba göstermektedir. Doğalgaz sızıntılarına karşı ülkemizde diğer ülkelere nazaran önlem alınmaması ne yazık ki günden düne birtakım sorunlar meydana gelebilmektedir. Bizlerde siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini korumak adına başlatmış bulunduğumuz bir kampanyam hakkında sizlere bilgi sunmak istiyoruz.

Baymak kombilerde zaman zaman yaşanılan gaz sızıntıları her kullanıcıları rahatsız etmektedir. Bu nedenle sorun yaşamamanız adına daima güvenli bir ortam yaratan Maltepe Baymak Servisi firmamız yeni kampanyası sayesinde daima güvenilir bir ortam yaratmaktadır. Gaz alarm cihazı alana Baymak kombi bakımı hediye edilecektir. Gaz sızıntılarını önlemek amacıyla gaz alarm cihazı almanız durumunda kombi bakımını ücretsiz olarak firmamız tarafından gerçekleştirebileceksiniz. Daima en iyi hizmetleri sizlere sağlamak adına günümüzde çalışmalarımızı ilerletmeye devam etmekteyiz. Baymak gaz alarm cihazı taşınabilir bir cihaz olduğundan dolayı kiracı olsanız bile gittiğiniz her dairede güvenilir bir şekilde bu cihazı kullanabileceksiniz. Pille olduğu gibi prize takılarak çalışan cihazlardan birisidir. Gazın yoğun şekilde kullanıldığı alan mutfak olduğu için genel olarak mutfak kısımlarına montajı yapılır. Baymak kombi için gaz alarm cihazı oldukça önemli cihazlardan birisidir. Kurulumu için adresinize gelen uzman teknisyenlerimiz sizlere kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi sağlayacaklardır. Üstelik bu cihaza sahip olan her müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz. Gaz alarm cihazı ebat bakımından küçük olması sebebiyle yer kaplama gibi özelliği kesinlikle söz konusu değildir. Bu nedenle her dairede kullanıcılar kolay bir şekilde kullanabilirler. Sizlerde can ve mal kaybına yol açmamak adına en ufak gaz sızıntısını tespit eden ve önlem almanızı sağlayan bu cihaza sahip olarak kombi uzun süredir yaptırmadığınız kombi bakım işleminizi de kolay şekilde yaptırabilirsiniz.

Kampanyamız hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi almak için Maltepe Baymak Servis çağrı merkezimizi aramanız durumunda çalışanlarımız sizlere daima en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

292 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber