Lazer epilasyon uygulamaları

0

Lazer epilasyon uygulamaları

Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm güzellik merkezinde alanında deneyimli ve eğitimli uzman kadromuz eşliğinde gerçekleştirilen, oldukça etkili ve kalıcı bir medikal uygulamadır. Lazer epilasyon işlemlerinin başlangıcında en önemli ve olması gereken detaylardan beri, uzmanlar tarafından yapılan cilt analizleridir. İşlem öncesi yapılan cilt analizleri neticesinde kişilere uygulanacak lazer cihazlarının seviyesi ve en önemlisi de hassas ciltlere hangi işlemin nasıl yapılacağı karşısında da bilgi edinilebilmektedir. Lazer epilasyon Bakırköy Beautyderm’de sizler de medikal uygulamalarımızdan yararlanarak, daha sağlıklı ve doğru bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Acısız lazer epilasyon işlemlerinden biri olarak son dönemlerin en popüler işlemlerinden biri olan buz lazer uygulaması da yine özellikle en hassas bölgelerimizde tercih ettiğimiz işlemler arasında yer almaktadır. Acısız lazer epilasyon olarak adlandırılmasından dolayı da diğer cihazlara göre hem acısız hem de çok daha kısa sürede tüylerin yok edilmesinde etkili olan buz lazer işlemi kliniğimizde uzun yıllardan beri yapılmaktadır. İşlem öncesinde biraz önce de söz ettiğimiz gibi mutlaka cilt analizleri yapıldıktan sonra lazer uygulaması yapılmalıdır. Aksi halde cilt analizi yapılmadan bilinçsiz yapılan uygulamalarda istenmeyen cilt problemleri meydana gelebilmektedir. Bu olumsuzlukları önlemek ve gerçekten etkili sonuçlar alabilmek için uzmanların gözetiminde doğru cilt analizi yapılması son derece önem taşımaktadır.

Sakal üstü lazer epilasyon uygulaması da yine buz lazer sistemi ile acısız ve ağrısız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Buz lazer uygulaması yapılmadan önce mutlaka bölgede yer alan tüyler kısaltılır ve daha sonrasında da cilt tipine göre atışlar yapılarak acısız lazer epilasyon uygulamasına başlanır. Sakal üstü lazer bölgesi genellikle 10 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanarak, diğer bölgelere göre de çok daha erken seanslar neticesinde tüylerden arındırılmaktadır. Sizler de kliniğimizde gerçekleştirilen lazer epilasyon yöntemleri ve diğer medikal estetik uygulamaları hakkında bilgi almak için her zaman internet sitemiz olan www.beautyderm.net ‘i ziyaret edebilir ve yine sitemizde yer alan iletişim formu ya da numaralarımızda bizleri arayarak, randevu alabilirsiniz.

194 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply