Koton’ un İlk Marka Yüzü: Fahriye Evcen!

0

Koton’ un yeni sezona girişi oldukça ses getiren bir işbirliği ile oldu. Güzelliği, sesi ve oyunculuğuyla adından sıkça söz ettiren Fahriye Evcen, Koton’ un geliştirip yenilediği Jeans Koleksiyonu için marka yüzü oldu. “Şimdi Siyah Jean Moda” sloganıyla ismini duyuran koleksiyon, jean dünyası adına bu sezonunun trendlerine son noktayı koydu. Yayınlanan reklamda  Koton’ un yeni sezon için trend olarak belirlediği siyah jeanlere vurgu yapılırken, Fahriye Evcen de alışılmış dışında bir imajla izleyiciyi şaşırttı.

 

kotonjeans4

 

Bundan önce pek çok markanın reklam yüzü olan Fahriye Evcen ve Koton’ un yaptıkları bu işbirliği sonrasında 5 Eylül’de Koton Jeans reklamı yayına girdi. Evcen reklam filmini  kendi sosyal medya hesabından, “Kariyerimin en heyecanlı günlerinden birini yaşıyorum.” diyerek duyurdu.

 

 

Marka koleksiyonunu siyahlara boyadı. Koleksiyonda en çok dikkat çeken parçalar ise denim ceketler oldu. Denim ceketler yanında, denim pantolonlar, deri ceketler, kot ceketler ve göleklerde koleksiyonun diğer parçalarını oluşturdu.  İşleme ve zımba detayları bununlar kot ceketler ise asi ve cool bir hava taşıyor doğrusu.

 

koton_jeans_66290-610x406

 

Lansman için Bomonti Bayblon tercih edildi. Koleksiyon ruhunu korunduğu bir atmosfere sahip lansmanda Fahriye Evcen’ de uygularını basın mensupları ile paylaşırken Koton ile bir arada iken kendini ona ait hissettiğini ve bu işbirliği için oldukça mutlu olduğunu belirtti.

pogipskjmuyhnujgbyYeni sezonda 170’ i siyah toplamda 670 farklı model olduğunu vurgulayan Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, modada Jean olmadan olmayacağını, onun adeta yükselen bir yıldız haline geldiğini belirtti. Bu yıldıza yaraşır bir koleksiyon oluşturduklarını ve bu sebeple büyük bir iddiaları olduğunu söyleyen Yılmaz, bu iddia sonrasında da yeni reklam serimizi Fahriye Evcen ile Koton Jeans’ e çekmek istedik dedi.

Bomonti’de gerçekleşen özel lansmanda Barış Manço’nın sevilen şarkısı “Kara Sevda”yı ünlü rock gitaristi Metin Türkcan yorumladı.

 

 

 

661 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Kütahya/Konya - 21 - S.Ü. / Sosyoloji - Snapchat: sorunlusosyolog - Instagram: tkarateke

Leave A Reply