Kore dizi tavsiyesi : Uncontrollably Fond

0

tumblr_o99rz93ysj1scm9d0o7_r1_400   tumblr_o99rz93ysj1scm9d0o10_r2_400

6 temmuz 2016 – 8 eylül 2016 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Erkek baş rolü Kim Woo-bin, kız baş rolü Bae Suzy oynamıştır.

tumblr_o99rz93ysj1scm9d0o6_r1_400

Özellikle Heirs dizisindeki Choi Young-do rolü ile çok sevdiğimiz Woo-bin tabiki de bu dizide de kendini bize sevdirmeyi başarıyor. Woo-bin bu dizi de Shin Joon-young adında üç aylık ömrü kalmış ünlü bir oyuncuyu canlandırıyor. Joon-young babsız büyüyor öz babası daha annesi hamile iken onları bırakmış. Onun hayalide babası gibi başarılı bir savcı olup babasına gitmek ve onsuz ne kadar iyi yetiştiğini göstermek ama olaylar çok farklı gelişiyor. Joon-young sevdiği kızın babasının ölümünü örtbas eden kişinin öz babası olduğunu ve No Eul ün babası hakkında kötü videolar bulunan bir dosya bulduğunu öğreniyor. Öz babasının kötü bir duruma düşmesini istemediği için dosyayı No Eul den alıyor ve bunu yaparken kızın kaza geçirmesine sebep oluyor. No Eul ün başına gelenlerden dolayı suçluluk hissediyor ve kendisi gibi insanların savcı olmayı hak etmediğini düşündüğü için okulu bırakıyor. Bundan sonra olaylar farklılaşıyor ve Joon-young bir star oluyor. Ölmek üzere olduğunu öğrendikten sonra her şeye rağmen onla olmak istiyor ve bunun için çabalarken önüne bir sürü engel çıkıyor.

tumblr_obvx0xqipm1s6htkio5_540

No Eul karakterini ise Bae Suzy canlandırıyor. No Eul borçlarını ödemek ve kardeşine bakabilmek için sürekli çalışıyor. Ve bir gün Joon-young ile karşılaşıyor onun içinde bir çok şey değişiyor.

tumblr_o99rz93ysj1scm9d0o2_400

Kore dizilerine bir başlangıç yapmak isteyen yada izleyecek yeni bir dizi arayanlar için izlenmesi gereken diziler arasında. Joon-young un tatlı halleriyle gülebilir, bir türlü kavuşamadıkları için ağlayabilir ve senariste sinirlenebilirsiniz. Ama kesinlikle bittiğinde özleyeceğiniz bir dizi.

459 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik