Kore dizi tavsiyesi : Descendants of the Sun

0

Baş rollerinde Song Joong-ki, Song Hy-kyo, Kim Ji-won ve Jin Go yer alır. 2016 yılında KBS2 (Bir Güney Kore Tv kanalı) tarafından yayınlanan 16 bölümlük bir dizidir.

tumblr_o5nq04syfe1sp2kg8o7_1280

Yoo Si-jin bir özel harekat yüzbaşısıdır. Kod adı Big Boss’dır. Yoon Myung-joo ile aynı ekipte yer alırlar ve aynı zamanda çok yakın arkadaşlardır.

tumblr_o3ozkyq7od1vndseho1_1280

Kang Mo-yeon bir doktordur.

tumblr_o5k7tuulf11vpe86uo2_540

Tatilde oldukları br gün Si-jin ve Myung-joo gezmeye çıkarlar ve Myung-joo’nun telefonunun çalınması sonucunda kendilerini Mo-yeon’un çalıştığı hastanede bulurlar. Telefonu çalan kişi geçirdiği kaza sebebiyle hastaneye kaldırılmıştır ve ondan telefonu almak isterler. Si-jin ve Mo-yeon bu şekilde tanışırlar ve Sİ-jin her zamanki çapkın halleriyle Mo-yeon’a çıkma teklif eder. Birkaç kez buluşurlar ve her buluşmalarında Si-jin özel kuvvet tarafından çağırılır. Hal böyle olunca Mo-yeon ilişkilerini sonlandırmak ister ve ayrılırlar. Ama birbirlerini unutamazlar.

song-joong-ki

Aradan belli bir süre geçtikten sonra Mo-yeon çalıştığı hastane tarafından yardım projesi kapsamında Urk’ a gönderilir. Ve bu sıralarda Si-jin de Urk’da görev yapmaktadır.

tumblr_o5nq04syfe1sp2kg8o5_1280

Urk’da bir deprem meydana gelir ve görev süreleri bitmesine rağmen bir süre daha orda kalır ve yardım ederler. Urk’da tekrar bir araya gelince ve orada meydana gelen olaylarla birlikte mücadele edince tekrar bir araya gelirler.

tumblr_o5nq04syfe1sp2kg8o4_1280

Daha sonra Güney Kore’ye geri dönerler. Si-jin gizli bir göreve gider ve uzun süre geri dönmez ve en sonunda hiç haber alınamaz. Öldüğü kabul edilir ve Mo-yeon’da öldüğünü sanar. Bir yıl sonra geri gelir ve dizi mutlu bir sonla biter.

tumblr_o3wrod2gzy1u2r065o2_1280

İzleyecek dizi arayan herkese tavsiye ediyoruz. Bol bol güldüren ve aynı zamanda merakta bırakan güzel bir dizi.

biodat-dan-profil-song-hye-kyo-pemeran-kang-mo-yeon-descendants-of-the-sun

481 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber