Komik Burç Yorumları.

0

KIZACAK VE SİNİR OLACAK VARSA OKUMASIN! 

KOÇ; Kendinden başka kimseye zararı olmayan gıcık şahsiyet. Adeta bir Survivor Taner gibi her maceraya tek başına atılır. Ay, bir de bunda cesaretin c’si bulunmaz. Platonik takılır haspam. Hadi yanlışlıkla birini buldu açıldı. Baskın karakterlidir, ama gel gör ki kendisine söz geçiremeyeni de sevmez. ‘Ne istiyorsun alla sen?’ diye bağırası gelir bunun yanında. Hileyi, hurdayı bilmez. Zekası kıttır çünkü. Siz ona fıkra anlatın kahkaha atsın, bir şey anlatın dinlesin, bir bu işe yararlar. 

BOĞA; Veee karşınızda dolaylı anlatım kraliçesi boğa. Bunun var ya insan beynini yormaktan başka bir şey yaptığı yok. Ya arkadaş bir kere de ne derdin varsa doğrudan söylesene yooook, illa ‘ben lafı dolandıracam sen anlayacan,’ kafası bunun ki haspam. Hele de size karşı bir ilgiliniz varsa ve siz kayıtsızsanız yandınız geçmiş olsun. Herşey beklenir. Melek yüzlü şeytandır. Herşeye löp diye konmak isterler. Adı sadece boğa akrep bunlar akrep. Korkacaksınız bunlardan. 

İKİZLER; Değil iki, 10 tane insan yaşar bunun içinde. İkiyüzlü değil onyüzlü şeytandır bunlar. Tatlı dilli yılan. Ay bir de çok salaktır bunlar, kendilerini mutlu edeni değil, el üstünde tutanını değil de bunu sinir hastası edecek, şu son zamanlar da moda olan ‘kötü çocuk’ karakterli kişilere aşık olurlar. Haa bir şey daha var, siz siz olun bunla yemeğe gitmeyin. Niye, çünkü siparişi vermesi 3 saat sürer. Yok tavuklu çorba mı içsem, yok pilavüstü bamya mı yesem ya ben en iyisi makarna yiyim, der. Bir mekanda gelen yemek geri gönderiliyorsa bilin ki ikizler burcu salağıdır. Güvenilmez tipin tekidir.

YENGEÇ; Kendini dünyanın en zekisi sanan saftiriğin teki. Birkaç iltifatla yelkenleri suya indirir. Hiç durmadan 72 saat konuşabilme özelliğine sahiptir, eğer beyninizin akmasını istiyorsanız bir yengeç saftiriği ile konuşmak alternatif bir seçenek aklınızda bulunsun. Gidenin arkasından asırlarca yas tutarlar. Bir de hergün her şey çok güzel olacak paranoyası yok mudur, gel de çıldırma. ‘Herşeyi ben bilirim,’ der ama bir halt bildiği de yoktur. Sanırsın dünyaya yüce bir amaç için gönderilmiş ve bunu da başkomutan seçmişler. Birini severse yürekten sever ama gel gör ki gözü hep dışardadır. Bu saftiriklikle dostluk neyse de aşk asla. Hayatından bezmek istiyorsan al senin olsun.

ASLAN; Mor dağların hakimi gibi dolanır ortalıklarda. Gökten zembille indiğini sanır. Sanki bu olmazsa etrafındaki hiçbir şey doğru gitmeyecek gibi davranır. Ya abi buna ‘dünya yanıyor koş,’ deseniz; koşarken ‘hangi parfümü sıksam acaba?’ diye düşünür. Mümkün olsa totosunu dolarla avroyla siler. Oysa en büyük yamuk kendisidir. Bu şahsiyetle tartışacağınız zaman ateş edeceği ilk nokta dış görünüşünüzdür. Ruh sağlığınız açısından kötü bir örnek teşkil ediyor anacım. En hızlı laf sokan burçtur, mermi manyağı yapar sizi. 

BAŞAK; Veeeee karşınızda acıların kadını Bergen! Buna rahat batar. Taşı ortadan yaran bir sabrı vardır. Efendi gibi takılır ama içten içe her türlü manyaklığı yapmaya eğimlidir. Sizinle konuşurken genellikle kafasından başka şeyler geçer. Üniversite de ideal ev arkadaşıdır; titiz ve düzenlidir, tuvaleti cifle yıkar, banyoyu ovar, hayatta işten korkmaz. Onlar için yarın önemli değil bugün önemlidir. Genelde karakteri oturmamış kişilerdir. 

399 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Kendini sevmeyen egoist ruhlu kız!

Leave A Reply

Ankara Temizlik