Kısmetse Olur 2. Sezon Yarışmacıları

0

Geçen sezonda yaşanan gerek aşklarıyla gerek ise kavgalarıyla raiting rekorları kıran fenomen yarışma Kısmetse Olur 2. sezonu bugün başladı. İlk sezonu Batuhan Cimilli ve Nur Erkoç’ un düğünüyle kapatan yarışmanın bu sezon ki yarışmacılarını yakından inceleyelim…

 

 


Adnan Kızıltaş: Geçen sezonda Ceyda ile yaşadığı aşkla tanıdığımız Adnan, 24 yaşında, Kars doğumlu. Aslen İranlı olan yarışmacı, İstanbul da tercümanlık yapıyor.

hqdefault


Aycan Varış: Maço damat adayı arayan Aycan Varış ‘yönetilmeyi seviyorum, her şeyime karışsın’ diyor. Eşinin çalışmasını istememesi halinde çalışmayacağını belirten Aycan Varış, kalbinin prensini arıyor. Esmer ve uzun boylu erkeklerden hoşlandığını dile getiriyor.

 


Aykut Alagöz: Bu Tarz Benim yarışmacılarından Aykut Alagöz, 26 yaşında. Mıknatıs Production’ a bağlı Idol of Models yarışmasının mankenlerinden. 1.93 boyunda.

aykutt


Ceyhun Durdu: İnternet kullanmayı sevmeyen Ceyhun Spor hocalığı yapıyor. 27 yaşında ve evden evlenerek ayrılmak istiyor.

Kısmetse-Olur-Ceyhun-Durdu


Deniz Bozkurt: 1.73 boyunda, 23 yaşında olan Deniz; kendini neşeli, doğal ve sade olarak nitelendiriyor.

Kısmetse-Olur-Deniz-Bozkurt


Didem Delen: 33 yaşında olan Didem, 2015 O Ses Türkiye‘ ye katıldı ve yarı finalde elendi. İstanbul doğumlu bir solist.

Kısmetse-Olur-Didem-Delen


Gamze Göktürk: Lise mezunu. Maço, açık tenli ve renkli gözlü erkeklerden hoşlandığını belirten Gamze, aşkı için kendinden ödün verebileceğini çekinmeden dile getiriyor. 1.68 boyunda.

Kısmetse-Olur-Gamze-Göktürk


Gökhan Sara: Geçen sezon yarışmacılarından Emre Gül‘ ün ardından eve girmesi ve Ayça Ekin Beğen‘ e talip olması bekleniyordu. 26 yaşında olan yarışmacı, 1.82 boyunda. Kendisine ait bir rent a car şirketi olan Gökhan, ağır başlı ama aynı zaman da işveli ve cilveli bir aday istediğini, hep kovalanan taraf olduğunu dile getiriyor.

12677206_1008497735853418_1742212209_n


Hazal Babalık: Yüzde yüz bir laz kızı. Maltepe Üniversitesi mezunu olan Hazal, instagram hesabındaki fotoğraflara bakınca bol makyajlı ve vamp bir kadın çıkıyor karşımıza. Semih Kurtulmuş ile ilk günden flörte başlaması da dikkatleri üzerine çekti.

Kısmetse-Olur-Hazal-Babalık


Merve Yurdakul: Uzun boyu, güzel fiziği ve mavi saçlarıyla dikkat çeken Merve 30 yaşında. aslında ekranlarda yarışmadan yarışmaya koşan bir yarışmacı. Daha önce Ana Ocağı yarışmasına katılmış daha sonra ise Bugün Ne Giysem yarışmasında boy gösteren Merve bir başarı elde edemedi. Bir cast ajansa bağlı olarak bir kaç dizi ve klipte rol alan Merve, aynı zamanda modellikte yapıyor.

Kısmetse-Olur-Merve-Yurdakul


Onur Demirbaş: Lisans mezunu ve 32 yaşında. 178 boyunda. Aslen Trabzonlu ve Edirne de bir öğrenci yurdu işletiyor. Hiçbir ajansa bağlı değil ve tamamen annesinin isteğiyle eve girmiş bir yarışmacı.

Kısmetse-Olur-Onur-Demirbaş


Rabia Karaca: Parada pulda gözüm yok deyip, kendini tanıtırken büyük, çok büyük hediyelerden, lüks yerlere gitmekten hoşlanırım diyen bir yarışmacı. Hiç bir mesleği yok. Aşk evliliği yapmak istiyor. Mutfakta başarılı olduğunu ve bu yönünü kullanarak karşısındaki erkeği etkileyebileceğini söylüyor.

Kısmetse-Olur-Rabia-Karaca


Semih Kurtulmuş: Geçen sezon Nur Erkoç için geldiğini söyleyip daha sonra Melis Buse Betkayan’ ın 24 saatlik aşkı olarak hafızalarımıza kazınan Semih, tekrar Nur da karar kılıp kısa bir beraberlikten sonra yollarını ayırdı. Tekstil ile uğraşan yarışmacının Çorlu da erkek giyim üzerine bir mağazası var. 23 yaşında olan Semih Çorlu doğumlu ve 1.88 boyunda.

kismetse-olur-semih-kurtulmus-kimdirjpg


Serap Gürbüz: İnstagram profilinde paylaştığı fotoğraflar ile bir yandan sıradan bir ev kızı diğer bir yandan ise vamp bir gece kadını izlenimi veriyor. Hayvan sever yarışmacının Çakıl adında bir köpeği var. 4 yıldır yanında olan köpeğinden vazgeçmek istemiyor ve hayvan sever bir damat adayı arıyor.

Kısmetse-Olur-Serap-Gürbüz-instagram


Şahin Nart: 24 yaşında, İstanbul doğumlu, fotomodellik ve oyunculuk yapıyor. Bir çok eğitim kurumlarında eğitim almış, dizi ve reklamlarda boy göstermiştir. Uzman satış danışmanlığı yapıyor ve kıskançlığının paranoya seviyesinde olduğunu belirtiyor.

Kısmetse-Olur-Şahin-Nart


Tolga Kulakçı: Kendini çok yakışıklı bulan Tolga, 24 yaşında İzmit doğumlu. 1.93 boyunda. Icemodelmgmt adlı şirketin resmi mankeni.

tolga-kulakci-kimdir - Kopya


 

2,836 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik