Kır Çiçekleri Baharı Müjdeliyor

0

Kır Çiçekleri Baharı Müjdeliyor

Baharın gelmesiyle kır düğünlerine olan talepler de artmaya başladı. Bu özel günde doğanın içinde bütün sevdiklerinizle keyifli bir düğün yapmak için en önemli detaylardan biri de çiçek seçimidir. Kır düğün çiçekleri seçiminize göre değişmekle birlikte sık kullanılan çiçekler güllerdir. Çiçeksiz bir kır düğünü düşünülemez ve birçok farklı Çiçek arasından ağırlıklı olarak Gül ve papatyalar seçilir. Kır çiçekleri de vazgeçilmez kır düğünü çiçeklerindendir.

Gelin çiçekleriyle uygun bir konsept yaratırken doğanın hoş kokusunu da düğününüze yansıtarak konuklara unutulmaz bir düğün yaşatmak mümkün olabilmektedir. Çelenk kullanmak isteyenler için özel seçenekler ve tasarımlar yaratılan çiçekler, mevsim çiçekleri ya da faklı çiçekler için kullanılabilmektedir. Sevdiğiniz çiçeklerden karışık tutamları konukların masasına ya da nikah masasının etrafında çok özel bir konseptle yerleştirebilirsiniz. Eğer mekana bir faytonla girecekseniz, faytonu da canlı çiçeklerle süsleyerek masallardaki Prensesler gibi bir giriş yapabilirsiniz.

cicekbakim

Eğer kırda havuz varsa havuzun içi de çiçeklerle süslenerek harika bir görüntü oluşturulabilir ve son olarak saçlarınıza takacağınız çiçeklerden oluşan taçla, doğallık ve güzelliği birleştirebilirsiniz. Kır düğün çiçekleri mekan süslemesi İçin her aşamada kullanılabilir. Önemli olan gelinliğinizle uyumlu bir Çiçek konsepti yaratmaktır. Kır gelinleri genellikle sade gelinlikler ve canlı çiçeklerden taçlar tercih ederler. Bu nüansa uygun çiçeklerle süslenen mekanlar tam bir uyum içinde olmaktadır. Bazı gelinler at üstünde gelmeyi tercih ettikleri mekanda atında süslenmesini isterler.

Süslenmesi en önemli olan kısım ise gelin ve damadın oturacağı yerdir. Klasik bir masa olacağı gibi kafes şeklinde konseptler de olabilir. Akşam saatlerinde uygun ışıklandırılan mekan açık renk çiçeklerle daha aydınlık ve büyük görünecektir. Her adım da bulunan meşalelerin yanına Çiçek saksıları yerleştirilerek ya da konukların masalarına Çiçekler serpilerek konsept yaratılabilir. Kır düğünleri çiçeksiz olmaz ve Çiçek seçimini yapmak da uzmanlık ister. http://www.cicekmarket.com/cicekler/nikah-dugun/ adresinden Nikah ve Düğünler için Çiçek seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

264 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik