Kimdir Bu Kafalar?

0

Evet, kendilerini zamanın en popüler uygulaması olan Vine’dan tanıdık. Kim mi onlar?

Atakan Özyurt, Fatih Yasin, Bilal Hancı. Aynı evde yaşayan bu 3 kafadar bizlere ziyadesiyle gülme krizlerine sokabilir. Öyle ki Vine’nın yavaş yavaş yükselişe geçmesi ile tanıyoruz. Üniversite öğrencisi olan bu 3 insanı izlerken gülmemek elde değil.

vine_fenomenleri_omude_soylesi_duzenledi_h1469

Kendilerini şöyle tanımlıyorlar : 

“Biz üç kişiydik: Bilal Hancı, Atakan Özyurt, Fatih Yasin. Ve bir gün bir araya geldik Kafalar’ı kurmaya karar verdik. Kurduk kurduk da bir sorun niye kurduk? Çünkü biz istedik ki herkes gülsün, herkes eğlensin, kimse hazana uymasın.”

Samanyolu’nun dini kullanarak yaptıkları din ile hiç alakası olmayan dizilerini gayet de güzel  eleştirerek bizlere komik vineler sunuyor. Bu 3 kafadar bizlere komik içerikler dışında 1 internet dizisi ve bir kaç tane de komik şarkılar sunuyor. Onlardan birtanesini sizlere taktim etmek istiyorum :

 

Ayrıca bu 3 güzel insan birbirlerine “Kışkırtma” adını verdikleri eşek şakalarını yapıyor. Onlardan bir tanesini taktim ediyorum :

Peki bu insanların videolarına nasıl ulaşırsınız? 

YouTube üzerinden “Kafalar” kanalı açan bu 3 arkadaşın kanalına gitmek için :  Tıklayınız

Ayrıca :
https://instagram.com/fatihyasinim
https://instagram.com/atakanozyurt
https://www.facebook.com/fatihyasinim
https://twitter.com/Fatihyasinim

5,155 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Müzik ile içli dışlı gitar, bateri çalan yazarınız. Her notanın tınısıyla haz duyan, estetiğe önem veren, dürüstlüğü ön planda tutan absürd yazar. Hayatı ti ye alan ve anı yaşamayı seven bir tip.

Leave A Reply

Ankara Temizlik