… Kilo Verdirir Mi? Yiyerek Kilo Vermek

0

“Yemeğimden kısamıyorum ama kilo vermek istiyorum” diyorsanız internette … kilo verdirir mi diye aratıyorsunuzdur muhtemelen. Öyle ise gelin bakalım neleri yiyerek kilo verebilirmişiz.

Kiraz Kilo Verdirir Mi?

Kiraz yemek tokluk hissi yarattığından acıkana kadar yemek yemek istemeyiz. Fakat kiraz yemek, kilo verdirme konusunda tek başına faydalı olmaz.

Sigara Kilo Verdirir Mi?

Yapılan araştırmalara göre sigara içen kişide tokluk hissi oluştuğu kanıtlanmıştır. Bundan dolayı her ne kadar zararlı olsa da kilo vermemize yardımcı bir etkendir. Yinede kilo verdiriyor diye amman sigaraya başlamayın efenim. Yoksa kaş yaparken göz çıkarmış olursunuz bizden demesi.

Meyveli Yoğurt Kilo Verdirir Mi?

Meyveli yoğurt yiyerek kilo vermek epey güç. Meyveler içerisinde bulunan şeker kilo almayı engellerken kilo vermenize de yardımcı olmayacaktır.

Kısır Kilo Verdirir Mi?

Altın günlerinin vazgeçilmez yemeği olan kısır son zamanlarda diyet listelerinde de yerini almış bulunmakta. Kilo verdirme konusunda diyetisyenler iki gruba ayrılmış. Bir grup kilo verdirir derken diğer grup kilo vermeye yardımcı olmaz diyor. Çok yersek tabii zayıflatmaz. Fakat 1 tabağı geçmezse belki yardımcı olur.

Pulbiber Kilo Verdirir Mi?

Günlük olarak aşırıya kaçmadan tüketildiği taktirde kilo verdiren besinler arasında pulbiber var. Fakat kilo verdiriyor diye aşırıya kaçmayın. Yoksa mide delinmesine kadar gider bu bizden demesi.

Çilek Kilo Verdirir Mi?

Günlük yerine haftalık tükettiğiniz zaman kilo verebilirsiniz lakin günlük tüketicem derseniz 1-2 den fazla yememenizi tavsiye ederiz. E yoksa merhaba fazla kilolar. İçerisindeki aşırı miktarda şeker bulunuyorken kilo verdireceğini aklımıza dahi getirmemeliyiz.

Portakal Kilo Verdirir Mi?

Portakal da diğer tüm meyveler gibi kilo verdirebilirken kilo aldırabiliyor. Tamamiyle yeme miktarınıza bağlı yani. Yine günlük 1 adet ya da haftalık olarak tüketim halinde fazla kilolarınızla vedalaşabilirsiniz.

Erik Kilo Verdirir Mi?

Özellikle kış aylarında canımızın sürekli çektiği kütür kütür erikler kilo verdirme konusunda dostumuz! Dostumuz diye abartmayalım yeme konusunda da yani sonuçta bir bakarsın düşman olmuş. Aman Allah korusun..

Çay Kilo Verdirir Mi?

Günde 200 ml.ye  kadar şekersiz siyah çay tüketebiliriz!

Bu yüzden çay var içersen, ben var seversen..

474 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik