Kıl Yörük Çadırı

0

Antalya’nın en gözde imalatlarından bir tanesi olan ve yıllardan beri eskimeyen geleneklerinden bir tanesi olan kıl çadırının kalite ve profesyonelliğiyle sizleri tanıştıralım! Merkezi ofis olarak Antalya’yı kullanıyoruz ve Türkiye’nin tüm bölgelerine, illerine, ilçelerine, köylerine gönderim yapabiliyoruz. Her ebatta, metrekare sınırı olmadan kıl yörük çadırı üreterek sizlerin daha uygun koşullarda barınma ihtiyacınızın giderilmesini sağlıyoruz.

Ürünlerimizin bir çoğu toros dağlarında yaşamını sürdüren keçilerden elde ediliyor ve üretmiş olduğumuz tüm kıl yörük çadırı eşyalar ısıya, suya dayanıklı bir şekilde 1. sınıf hammadeden üretiliyor.  Kıl yörük çadırı denilince akla gelen ilk firma olmamız nedeniyle firmamız sizlere imalattan tutun, montajına kadar yardımcı oluyor ve Türkiye’nin her bölgesine gönderim yapabiliyoruz. Eğer tercihiniz kıl yörük çadırından yanaysa şimdi internet sitemizi ziyaret edin ve internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasından bizlere ulaşın. Tüm sorunlarınızı ve kıl yörük çadırı sorunlarınızı bir telefon ile halledelim organizasyonlarınız, etkinlikleriniz gecikmesin hızlı bir şekilde tüm işlerinizi halledelim. İnternet sitemizin iletişim sayfası içerisinde bizlere ulaşabileceğiniz numaralar mevcut. Bizi arayarak daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz veya internet sitemizde daha fazla gezinti yapabilirsiniz.

Firmamız hangi tür kıl çadırlarında size yardımcı oluyor?

Türklere has kıl çadırı

Oba tarzı kıl çadır

Otağ tarz kıl çadırı

Dokuma kıl çadırı

Kamelya çadırı

Gözleme evi Yörük çadırı

İftar çadırları

Otantik kıl çadırlar

Tümken çadırı

Kara çadır

Moğol çadırı

Yörük çadırı

Orta Asya kıl çadırı

Özel etkinlik kıl çadırı

Kermes çadırı

Üretmiş olduğumuz tüm kıl çadırlarının 1. sınıf kalite de olduğunu kesinlikle unutmayın. Yukarıda denildiği gibi tüm çadırlar; ”Toros dağlarında yaşamını sürdüren keçilerin tüylerinden yapılmaktadır.”  Yörüklerin en büyük geleneklerinden bir tanesi olan ve her organizasyonlarında kullandıkları kıl çadırlarını şimdi sizde deneyin. Yapacağınız organizasyonlara, etkinliklere ayrı bir hava katacağından şüpheniz olmasın…

229 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik