İSO 3834 Bilgileri Nedir?

0

İSO 3834 Bilgileri Nedir?

İso 3834 bilgileri vermeden önce İSO ne demektir? Bunun tanımını yaparak başlamak istiyoruz. İso belgesi halk tarafından dile kolay geldiği için bu şekilde adlandırılmıştır. Belgenin tam anlamıyla ne olduğu bilinmediğinden dolayı bu isim verilmiştir. Aslında ISO yalnız başına bir anlam taşımamaktadır yani buradaki asıl amaç belgedir ve bu belgeler ise numaralandırılarak sunulmuştur. Bugün piyasaya baktığınız da en çok kullanılan belgenin ise ISO 9001 belgesi olduğunu söyleyebiliriz.

Firmalar kendi standartlarının oluşturulduğunu belgelemek için bu belgeyi almakla yükümlüdür. Her firma bu belgeyi alabilmesi için danışmanlık hizmeti almak zorundadır çünkü aynı zamanda ISO eğitimi de alacaktır.

GSI.com.tr ise bu firmalar arasında parmakla gösterilen bir danışmanlık kuruluşudur. Firma Alman Kaynak cemiyetinin Türkiye ayağı olarak 2008 yılında Ankara’ da kurulmuştur ve firmanın referanslarına baktığınız da mükemmel işler çıkarmış olduğunu da rahatlıkla görebilirsiniz.  Firmanın amacı farklı alanlarda bulunan müşterilerinin standartlara göre belgelendirmesini sağlamaktadır. Bu belge sayesinde firma teknik yeterliliğini de yerine getirmiş sayılmaktadır. Özellikle de imalatçı olduğunda firmanın tam bir şekilde incelenerek bu belgenin verilmesi sağlanmaktadır. Eğer ki büyümek gelişmek ve dünya pazarına açılmak istiyorlarsa bu belgeyi almakla yükümlüdürler.

Firmanın belgelendirme modelleri arasında demiryolu araçları ve de bunlara parça sağlayan hizmet kolları vardır.  Bu parçaların ihracını yapmak isteyen firmalar kesinlikle belgeyi almak zorundadırlar. Bununla birlikte çelik ve alüminyum yapı uygulamaları noktasında da örnekler verebiliriz. CE işaretlemesini almak için mutlaka bu belgeyi tamamlamak gerekir.

ISO Kalite belgesi olması firmanın aynı zamanda büyüklüğünü de yansıttığı için sizi tercih eden marka sayısı daha çok olacaktır. Bu sayede de sizde markanızı dilediğiniz noktaya hızlı bir şekilde taşımış olursunuz.

257 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik