İphone 7 Ne Zaman Çıkıyor? – İphone 7 Plus Özellikleri

1

İphone 7. İnternet üzerinde her iphone serisi için kullanıcılar kendi çapında binlerce farklı teori üretiyorlar. Yok 1 saniyede şarj olan iphone yok yansıtmalı klavye yok büyüyen ekran yok projeksiyon özelliği ve son olarak da paraşüt özelliği. Lütfen birbirimizi kandırmayalım. Hiçbir teknoloji şirketi elindeki tüm teknolojiyi internetteki kullanıcıya vermez. İphone 7’nin kendisine gelecek olursak; yıllardır iphonenin ekranı küçük olduğundan dolayı ele tam oturma özelliği en çok tutulan özelliklerinden biri oldu. fakat bunu iphone 6 ile bozdu gibi. Tabii büyük seviyorsanız farklı tabi.

İphone 7’de de bu soruna bir çözüm bulunmuş gibi gözüküyor. Her kullanıcı kitlesine göre hem iphone 7 hem iphone 7 plus harika gözüküyor. Bir diğer gelişimlerden biride Apple 16 Gb devrimini bitirmiş gibi duryor. artık yeni çıkan bir Apple ürün almak istiyorsanız en aşağı 32 yada 64 gb almanız gerekecek. Galaxy s6 da getirilen kablosuz şarj özelliği iphone 7 de de bekleniyor. Belkide daha gelişmiş bir özellik ile. Kamerasına gelecek olursak megapixel oranında bir değişim beklenmiyor. Fakat çözünürlük artırılarak daha net daha güzel ve daha hızlı fotoğraflar çekebiliyor olacağız. Ayrıca iphone 7 plus çift kameralı olması bekleniyor nedeni ise 280 derecelik bir alanı daha çekmesi Ama normal İphone 7 de bu özellik yok. İphone 7 nin kulaklık girişi kaldırılması bekleniyor. Bu gelişim bir yönden iyi bir yönden kötü gibi. Kablosuz ile kablo fazlalığından kurtulmuş olacağız. Fakat kötü özelliği ise hayatımızdaki şarj ettiğimiz cihazlara bir yeni cihazın daha eklenmiş olması. Yani kulaklık içinde ayrı bir şarj gerekli olabilir.

1,042 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

1 Yorum

  1. İphone 7 Eylül ayında İOS 10 ile beraber tanıtımı yapılması planlanıyor. Tasarım olarak bence hiç değişmez diğer iphone telefonlara göre. Belki kamera ve işlemci olarak değişkenlik gösterebilir. Hep baraber göreceğiz..

Leave A Reply

Ankara Temizlik