İnternet Üzerinden Satın Alınan En İlginç Ve Pahalı Ürünler Nelerdir?

0

Günümüzde teknolojinin kolaylaştırdığı bir çok faaliyetler vardır. Bunlardan biri de tabiki alışveriş yapmaktır.Artık alışveriş internet sayesinde oldukça kolay bir hal aldı. Artık internette bir çok e-mağaza bulunmakta hatta ürün kapımıza kadar gelmektedir. Bugün sizin için internetten satın alınan dünyanın en ilginç ve pahalı ürünlerini derledik. Hadi o zaman başlayalım!

Et Görünümlü Taş: Değeri 1.225 milyon dolar

et-gorunumlu-tas1
Beyaz Saray, Dubai gibi bir çok prestijli yerde kullanılan bu taş aslında Türkiye’de çıkarılıyor. Tek bir bölgede çıkarılan bu taş Elazığ’da çıkmaktadır ve adı aslında Vişne Çürüğü Mermeri’dir.
Evet bu ilginç mermer eBay da satışa sunulmuştur.

Giga Yat: Değeri 140 milyon dolar

gigayatBu yat 2005 yılında yine eBay’dan satışa sunulmuştur. 10 tane katmanlı odası, 8 misafir odası, sinema salonu, ofisi, helikopter garajı ve birçok ayrıntılı özelliği bulunuyor. Ayrıca bu yat İnternet ortamında satılmış en pahalı ürün namına sahiptir.

Edward Hopper Tablosu: Değeri 9.6 milyon dolar

Şimdi sırada Edward Hopper’ın ünlü tablosu var. Amerikalı realist ressam Edward Hopper “October on Cape Cod” adlı tablosu internet üzerinden  9.6 milyon dolara satılarak listemizdeki yerini aldı.

Bridgeville Kasabası: Değeri 1.77 milyon dolar

kaliforniya-bridgeville-kasabasiBridgeville Kasabası 2002 yılından beri tam 3 kez eBay ile satışa çıkarılmıştır. Kasaba 30 hane civarlarındadır ve satılan ilk kasaba olma ünvanına sahiptir.

Gulfstream Jet: Değeri 40 milyon dolar


Düşünsenize internette dolanıyorsunuz karşınıza 40 milyon dolara satılan bir jet çıkıyor ve gaza gelip alıyorsunuz. Mark Cuban’da böyle yaptı. Tek seferde 40 milyon dolara bu jeti alarak (tek seferde en yüksek miktarla online alışverişi yapan kişi olarak) Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir.

Warre Buffet ile Öğle Yemeği: Değeri 2.6 milyon dolar

warren-buffett-3
Dünyanın en zengin kişileri arasında olan Warre Buffet’ın satışa sunduğu şey kendisiyle öğle yemeği yenilmesidir. İsmini açıklamayan bir kişi 2.6 milyon dolara bu bahisi kapatmıştır. Ünlü iş adamı 2.6 milyon doları hayır kurumuna bağışlayarak tüm dünyanın takdirini kazanmıştır.

261 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Ankara/ 17 Instagram: s.onuraydogdu Snapchat: onuraydogdu6

Leave A Reply

Ankara Temizlik