Tuğba Özay’ın Yeni Şarkısı

0
Survivora yarışmacı olarak katılan Tuğba Özay yaza damgasını vuracak bir şarkı yazdığını açıkladı.
Yazdığı şarkı ‘’ Bir şey söylemek istiyorum’’ un yaz için mükemmel bir şarkı olduğunu dile getiren Tuğba Özay bu şarkının nereden ve nasıl geldiğini anlattı.

tugba-ozay-9

Halüsinasyonlar Gördü

3 ay survivorda yarışan yarışmacı Tuğba Özay, yarıştığı sıralarda hep aç kaldıklarını belitti. Ancak bunun onlara, nefsini kontrol etmeyi ve sabretmeyi öğrettiğini belirten Özay; orada onlara hiçbir şey vermediklerini ve uzun süre aç kalmasının getirdiği bir ruh haliyle, olmayan bir tekneyi kendilerine geliyormuş gibi gördüğünü açıkladı.. Ödül kazanamayınca yemek yiyemedikleri için sürekli çöplükten yiyecek aradıklarını ve etrafta bulunan Hindistan cevizini bile bulmanın bazen çok zor olduğunu dile getirdi.

tugba-ozai-survivor-da-bir-sei-soilemek-istiiorum-sarkisini-iazdi

İlhamını Hiç Kaybetmedi

Belirttiği üzere yaza damgasını vuracak bu şarkının nereden ve nasıl geldiğini anlatırken, 3 ay boyunca yarıştığı Survivordan bir anısını paylaştı. İlhamın geldiği sıralarda söz ve müziğin birlikte geldiğini ve bir yere not almazsa unutacağını belirten Özay: ‘’ Almak zorundaydım. Yazmasam ilham giderdi.’’ dedi. İlhamın geldiği sırada nasıl aklında tutacağını çok düşünmüş ve bir süre aklında tutmaya çalışmış fakat olmayacağını anladıktan sonra orada onları korumakla görevli kişilerin kaldığı barakaya gitmiş ve masanın üzerindeki kalem ile tuvalet kağıdını görmüş. Yazdıktan sonra aldıklarını tekrar yerine bırakan Özay ‘’Çaldım. Ama yazmak zorundaydım.’’ dedi.

Bunun üzerine sorulan soruları cevaplarken, şarkıyı özel biri için yazmadığını ve aşık olan, aşkı yaşayan herkesin çok özel olduğunu söyledi. Yaza damgasını vuracak bu şarkının düğünlerde çalınacak slow şarkılar içerisinde yer alacağını belirtti.

363 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber