‘İkimizin Yerine’ Filmi Ne Zaman Çıkıyor? Konusu ve Oyuncuları

0

Geçtiğimiz günlerde çekimine başlanan İkimizin Yerine filmi Yönetmen Umur Turgay tarafından çekilmiştir..
Türkiye’de çekilen, birçok önemli isimlerin de yer aldığı bu film daha yayımlanmadan en sevilenler arasına girdi bile. Gerek fragmanı, gerek konusu, gerek başrol oyuncuları nedeniyle şimdiden birçok kitlenin merak konusu..

Filmin Konusu

Filmde Çiçek karakteri hayatının monotonluğundan sıkılmış ve bunalmış bir genç kızdır. Edebiyat öğretmeni olan Doğan ise bu genç kıza hayatını sorgulamasına yardım ederek, Çiçek’in hayatını değiştirecektir. Birbirlerine öylesine aşık olan bu iki insanın yaşadıkları filme konu oluştur.

Filmin Oyuncu Kadrosu

Geçtiğimiz yıllarda sayılı dizide rol alan, 2010 Miss Turkey yarışmasında ikinci Türkiye güzeli seçilen, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya filmde başrol oyuncusu olan Çiçek’i canlandıracak

Hastalığı nedeniyle ise bir süredir ortalarda görünmeyen, tedavi sürecinde adete haberlerden kaçan, öncelerde yayınlanan ve ülkemizce çok beğeni alan film olan Kaybedenler Klübü başrol oyuncusu Nejat İşler ise bu filmde yine marifetlerini konuşturuyor gibi. Edebiyat öğretmeni Doğan’ı canlandıran Nejat İşler aynı zamanda Çiçek’e oldukça aşıktır.

Aşk-Memnu ve birçok önemli dizide yer alan Zerrin Tekindor; Yahşi Batı, Ruhsar, Deli Yürek gibi birçok önemli dizi, film ve sinemalarda yer almış olan ünlü oyuncu İştar Gökseven’i de bu filmde göreceğiz.

Serenay Sarıkaya’nın ilk film demeyimi olacak İkimizin Yerine filmi 21 Ekim 2016’da sinemalarda olacak.

TAFF’ın yönetimini üstlendiği İkimizin Yerine filmi çekimleri Bursa’da başlayıp İstanbulda son buldu.

Sinemalarda görmemize çok az kalan, Romantik, Aşk konulu bu film beklentilerin üzerinde bir film olacağa benziyor..
İşte sizlere şimdiden merak konusu olan filmin fragmanı;

899 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply