Herkes Gelip Geçecek Ben Burada Kalacağım

0

Cidden yazdığım başlıkta ki gibi olacak biliyor musunuz ? Hayatımızda ki her şey, her varlık, her canlı ve her kim olursa olsun bir gün gelip geçecekler. Ve hayatımızdan geçtikleri gün bazılarını hiç yaşamamak, bazılarının bitmemesini isterken bazılarını ise sil baştan yazmak isteyeceğiz. Ama her ne kadar birini istesek de seçmediğimiz şıkkı da isteyeceğiz. Yani sonuç hep acı olacak hep. Hangisini seçersek seçelim aklımız hep  o seçemediğimiz de kalacak tıpkı kalbimizle davransak aklımız, aklımız ile davransak kalbimiz soracak bu acı veren soruları.

Biz insanları terk ettiğimizi sanıyorken onlar bizi acıya sürükleyecek. Her gece başımızı yastığa koyduğumuzda kafamızda binlerce senaryo kuracağız “Diğerleri gibi O’da gider mi ?” ile başlayıp kendimizi kandırarak “Hadi gidelim desem” ile biten senaryolar kuracağız. Ailemiz bile bu başlığa dahil olacak. O insanların çoğu hayatımızdan başka kişiler, başka bedenler ve başka ruhları düşleyerek gidecek. Sonrasında ise aldığımız her nefes, yaşadığımız her an uzun süreli bir intihara dönüşecek.

Zaman ilerledikçe hayat ya acı ya da tadı olmayan bir zaman dilimine dönüşecek. Elimizden hiçbir şey gelmeyecek. Yerimizden kalkacak halimiz kalmayacak. Hatıralarımız zil çalacak bir bir her şey gözümüzün önüne gelecek ve gözlerimiz kapanıp bir daha açılmayacak.

271 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik