Helpa Akademi Yaşam Koçluğu

0

Yaşam koçluğu yapmak istermiydiniz? Birilerini mutlu etmek ve onlara motivasyon vermek istermiydiniz? Eğer cevabınız ”evet” ise helpaakademi.com’un hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yaşam koçluğu ve diğer alanlarda hizmetini veren helpaakademi sizlere usülune uygun bir şekilde ve tescilli bir şekilde bu konularda yardımcı oluyor.

Yaşam koçluğu yapmak istiyorsanız ve bu mesleğe merakınız varsa helpaakademinin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Eğitim süreci boyunca size 5 tam gün teorik bölüm eğitim artı olarak 1 yıllık uygulama süreci veriliyor. Eğitim sürecinin ilk 5 gününe katılmak zorundasınız. Katılımını sağladığınız 5 günlük eğitim sonrasında size sertifikanız veriliyor. Aynı zamanda yaşam koçluğu eğitimlerinde sizlere ücretsiz olarak psikometrik koçluk testleri uygulanıyor ve bu konuda da eğitim almanız sağlanıyor.

Tek ve özel bir firma olmamız nedeniyle yaşam koçluğu konusunda sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz. Elde ettiğimiz referanslarımız bizlere fazlasıyla bu konuda güven veriyor ve sizlerinde artık birer yaşam koçu olabileceğinize inanıyoruz! Helpa Akademi Yaşam Koçluğu sayesinde sizde artık yaşam koçu olabilir ve birilerinin hayatına bir şeyler katabilir, birilerine motivasyon verebilir aynı zamanda birilerinin hayatını düzene sokabilirsiniz.

Bunların hepsi ve detaylı bilgi için Helpa Akademi Yaşam Koçluğu internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Vermiş olduğumuz eğitimler hakkında bilgi almak için ister internet sitemizi kullanabilir istersenizde telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak daha iyi bir şekilde bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarası üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve bilgi alımı sağlayabilirsiniz. Helpa Akademi Yaşam Koçluğu internet sitesinin vermiş olduğu bu güzel hizmetten sizde faydalanın ve yukarıda demiş olduğumuz gibi birilerinin hayatına artık mutluluk getirin. Tüm bu hepsi için şimdi internet sitemizi ziyaret edin ve detaylı bilgi alarak sertifikalı yaşam koçu olun!

266 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber