Hak Ettiği Değeri Görmeyen Müzik Grupları

0

Bir sürü müzik grubu dinliyor bir sürü şarkılarını mırıldanıyoruz. Ve günümüzde istediği değeri göremeyen bir sürü müzik grubu bulunmakta. Biz Tumblr Türkiye olarak bunları inceledik ve dinlemeye değer olanları sizlere sunmak istedik. Umarım bu gruplar istedikleri yere gelir ve sizlerde dinlerken zevk alırsınız.

1.Kaç Canım Kalmış: “Kafamı Hissetmiyorum” gibi değişik isimlere sahip şarkılarıyla yurdum insanının nasıl dikkatini çekmediğine şaşırıp kaldığımız bir grup. Postlarımıza yazılar olabilecek, giflerimize konuk olabilecek sözleriyle seveceğinize emin olduğumuz gruplardan birisi.

2.Son Feci Bisiklet: Yavaş yavaş yükselen gruplardan biri olmakla birlikte “Bikinisinde Astronomi”, “Bu Kız”, “Gaffola” gibi şarkılara sahip. Bizim çok beğendiğimiz ve sizi de şarkılarını dinlemeye yönlendirecek bir sözlerini aktaralım : ” Onu bir görseniz sanırsınız o bir deniz. Yanılırsınız. O benim Güneş Sistemim.”. Şimdiden ilginizi çektiğine inanıyor ve buraya birkaç link bırakıyoruz.

3.Yüzyüzeyken Konşuruz: “Ateş Edecek Misin” şarkısını bilenleriniz vardır. Pek bilinmeyen bir grup olsa da biz Tumblr kullanıcılarına göre sözleri ile kulaklarımıza uygun bir grup.

4.Adamlar: İsimlerine tezat düşen “Kadın” şarkısıyla diğer gruplara nazaran yükselme yaşamış bir gruptur. Melodileri rahatsız edici olmaktan çok uzak olmakla birlikte seveceğinize inandığımız başka bir gruptur. “Koca Yaşlı Şişko Dünya” gibi şarkıları sayesinde dinlenecek ve geleceği parlak bir grup olduğuna inanıyoruz.

5.Büyük Ev Ablukada: 2008 yılında kurulmuş ama günümüze kadar pek dinlenememiş gruplardan biridir. Değişik şarkıları sayesinde ufak kitlesi tarafından çok sevilmektedir.

Seveceğinize inandığımız grupları sizinle paylaştık. Umuyoruz ki artık sözleri postlarınızda, şarkıları çalma listelerinizde göreceğiz. Daha nice bu tarz grup olduğunu biliyoruz. Umuyoruz ki zaman ilerledikçe müzik listelerinde kendilerine yer bulacak ve hak ettikleri değeri görmeye başlayacaklardır.

580 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Liseye yeni geçmiş, bilgisayarı, telefonu ve kitaplarının olduğu bir dünyada yaşamayı tercih eden biriyim. Müzik bölüm şeysinde yazarım. Umuyorum ki Venüs'ten geldiğimi düşünmediniz. Bu bir sır ama ben Venüs'ün gökyüzüyüm.

Leave A Reply

Ankara Temizlik