Güçlü Kaşlar Ve Kirpikler İçin Güzellik Önerisi

1

Biz kızlar çok güçlü kirpikler ve kaşlar isteriz. Ne kadar şey denesekte yine sonumuz kaş kalemi/far ve rimele kalıyor. Bence buna bir dur diyebiliriz. Bende her kız gibi aynı durumdan muzdariptim. Sonra dermakozmatik ürünler satan bir eczaneden bana size birazdan önereceğim ve açıklayacağım şeyi aldım.

Öncelikle bu ürünün ismi Dr. Rena Dermo kaş kirpik serumu.

drreneBu ürünün dışı böyle kaş ve kirpik için ayrı aparatları var. Yani şöyle açıklayayım kaş için lipgloss fırçasına benzer fırça, kirpikler içinde rimel fırçası var. Bu da kullanımı kolaylaştırıyor. Renksiz ve çok hoş bir kokusu var. Ben 1 ay kadar bir sürece kirpiklerimin uzadığını farkettim. Kaşlarım için beklediğim kadar büyük bir değişikliğini görmedim. Ama bir gün bir arkadaşımın azizliğine uğramıştım. Kaşımın ve kirpiklerimin çok minik bir kısmı yandı. Bunu olduğundan daha bol uyguladığımda kaşımında uzadığını farkettim. Bu ürünü bana öneren eczacı da daha önce kullanmış onda da aynı şekilde oldukça etkili olmuş. Bunu günde üç kez kullanabilirsiniz. Bazı kişiler ”kaşları dökmüyor mu?” Diye soruyor. Kesinlikle hayır. Bu zaten kimyasal değil doğal bir ürün. Fiyat ve kullanım açısından bir çok diğer üründen daha iyi, yanınızda taşıyabilirsiniz ve her ne kadar ben makyaj altına kullanmayı daha iyi bulsamda makyaj üstüne de kullanabilirsiniz. Ben kendimde kullandığım için rahatlıkla önerebilirim size.Ben bu üründen sonra rimel kullanmayı tamamen bırakmıştım.Tabii bu ürünü kullanmanın yanında yüzünüzde makyaj varsa kaş ve kirpik kısımlarına ekstra önem göstermenizi öneririm.

Bu ürünü dermakozmatik ürünler satan eczanelerden temin edebilirsiniz. Eğer kullanırsanız yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz 🙂

982 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

1 Yorum

Leave A Reply