Görümce Filmi İncelemesi

0

 

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı,Başrollerini Gupse Özay,Buğra Gülsoy,Eda Ece’nin yağtığı Görümce filmi 2 Aralık 2016 tarihinde vizyona girdi.Ayrıca filmin yazarlığını yine Gupse Özay yaptı.Bu Gupse’nin yazdığını beyaz perdeye taşıdığı ilk film değil.Daha önce de Deliha filmini yazmış ve karakteri canlandırmıştı.

görümce afiş ile ilgili görsel sonucu

Görümce filminin IMDb puanı 5,5 olarak belirtildi.

Gupse Özay kendi sosyal medya hesabında sık sık kamera arkası paylaşımları yaptı.

Görümce filmi vizyona girdiği ilk hafta birinci oldu.Özay bunu kendi hesabından böyle duyurdu.

Filmi gittim ve izledim.Gitmeden önce bol bol yorum okudum ve gerçekten çok beğenenler ve gerçekten filmden nefret edenler olarak izleyici ikiye ayrılmış haldeydi.Filmi paragraf paragraf yazarak yerin dibine gömenler vardı.O kadar da yazacak kadar kötü bir film değil.Kesinlikle güleceğiniz, zor gülen bir insansanız sizi tebessüm ettirecek bir film.

Filmin yazarlığını hemcinsim yapınca film gözüme daha güzel gözüktü açıkçası.Çünkü bazı erkek komedyenlerin yaptığı ve sadece cinsel şakaların olduğu filmler binlerce kişi tarafından yere göğe sığdırılamazken bir kadının yaptığı ve gayet iyi bir tiplemenin olduğu film neden bu kadar kötüleniyor anlamıyorum.

Kızlar! Kesinlikle gidin izleyin.Özellikle abisi olanlar,erkek kardeşi olanlar izleyin ileride görümce olduğunuzda bunlar işinize yarayabilir.Çünkü görümcelik zirve bir mertebedir. 

Film sadece sizi görümcelik adı altında güldürmüyor ayrıca filmin ortalarından itibaren kadınlar adına gerçekten güzel mesajları var.Filmin müziğini buraya koyuyorum.Aklınızda bir fikir belireceğine eminim.

Prensesler! Biz yapabiliriz!

Filmin en güldüğüm sahnelerinden birini de buraya koyuyorum.

Vee tabii ki fragman!

Şimdiden herkese iyi seyirler.

644 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply

Ankara Temizlik