Golden Globe 2017 İzlenimleri

0

Oscar ödülünün ayak sesi olarak tanımlanan Golden Globe 2017 yani Altın Küre ödül töreni geçtiğimiz günlerde yapıldı.Gerek kırmızı halı görünümleriyle,gerek konuşmalarla gerekse hareketlerle çok konuşulan bir ödül töreni oldu.Bizde sizler için törenden önemli detayları bir araya topladık.

Blake Lively ve Ryan Reynolds golden globe 2017 red card ile ilgili görsel sonucu

2016 Yılına Deadpool filmiyle daga vuran Ryan ve güzeller güzeli eşi Blake Lively.Törene her zamanki gibi birlikte katılan ünlü çift oldukça şık görünüyor.Blake’in giydiği siyah altın sarısı detayları olan elbise Atalier Versace imzalı.Ryan ise Gucci imzalı takım giydi.

Buralar adeta alev aldı!

Maisie Williams

maisie williams golden globes 2017 ile ilgili görsel sonucu

Game of Thrones bilinen Türkçe ismiyle Taht Oyunları dizininin Arya Stark’ı Maisie,sarı uzun kuyruklu elbisesiyle boyunu olduğundan daha kısa göstermiş olsa da rengi gayet yakışmış.Giydiği elbise Ong Oaj Pairam imzalı.

Sophie Turner

2017-golden-globe-awards-red-carpet-fashion-tom-lorenzo-site-sophie-turner

Bu kıza normalde bayılan biri olarak söylüyorum.Cidden?Bu elbiseyi silah zoruyla mı giydirdiler doğru söyle! Yine etek kısmının bir hoşluğu olsa da üst kısmı gerçekten kötü.Elbise Louis Vuitton imzalı.

Kırmızı halıyı iyisiyle kötüsüyle geride bırakıp gecede yaşanan olaylara gelelim!

golden globe meryl streep ile ilgili görsel sonucu

Törende yaptığı konuşmayla büyük alkış alan Meryl Streep’in konuşmasından bir kesit:

“Saygısızlık, saygısızlığı; şiddet, şiddeti çekiyor. Güçlüler kendi mevkilerini diğerlerine zorbalık için kullandığında, hepimiz kaybederiz”

Konuşmasıyla aslında kimi kast ettiği gayet açıktı.Geçtiğimiz aylarda yapılan seçim sonları Amerika Birleşik Devletlerinin yeni başkanı olan Donald Trump! Streep,ayrıca Trump’ın engelli bir gazeteciyle dalga geçmesini de doğru bulmadığını sözlerine ekledi.Tabii ki Trump cephesinden cevap gecikmedi.Kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Trump Streep’e ”Fazla abartılmış bir aktris Streep beni tanımıyor ancak dün gece Golden Globe töreninde bana saldırıda bulundu.O büyük kaybeden Hillary’nin sevdalısı.”dedi.

golden globe 2017 ryan gosling ile ilgili görsel sonucu

Ryan Gosling’i benim gibi çok beğendiğinizin farkındayım evet,ama beğenilmeyecek gibi de değil yani!

Ödül törenine oynadığı film La La Land damgasını vurdu.Başrollerini Emma Stone ile paylaşan Gosling şıklığıyla göz kamaştırdı.Film 6 dalda ödül kazandı.En iyi erkek oyuncu ve en iyi kadın oyuncusu ödülleri dahil.

Ryan Gosling ödülünü almak için sahneye giderken beklenmeyen bir olay oldu.Ryan Reynolds o sırada Andrew Garfield’ın yanına koşarak onu öptü!

golden globe 2017 ryan gosling and andrew ile ilgili görsel sonucu

Bu olay salondaki insanları kahkahaya boğdu.Bazı sosyal medya hesapları ise Reynolds’ın ilgiyi kendine çekmek istediğini iddia etti.

ryan gosling smile gif ile ilgili görsel sonucu

475 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply

Ankara Temizlik