Göğsüne Larvalar Yerleşti!

0

İç çamaşırı alırken oldukça dikkat etmeliyiz. Genellikle seçerken sadece vücut tipimize uygun, renk, şekil vb kriterleri göz önünde bulundururuz. Ancak daha önemli şeyler var..

Aldığımız iç çamaşırın nerede üretildiği dışında, ne şartlarda üretildiği, kimlerin (sağlıklı mı? deri hastalığı var mı? ellerini yıkadı mı?) elinin değdiği bir bilinmeyen..

Elbette bizim elimizden gelen, iç çamaşırı aldıktan sonra giymeden önce onu güzel bir şekilde yıkamalıyız. Aksi takdirde en çok kendimize sonra da vücudumuza oldukça kötü etkileri olabilir..

Öne çıkarılan resimde görüldüğü üzere o larvalar uzakdoğu da yaşan bir sinek türüdür..Bu korkunç olay sadece yeni aldığı iç çamaşırını yıkamadan giyen bir kişinin başına gelen olay.

Bu olay başına geldiğinde sadece delikler gözüküyor ve bir doktora muayene oluyor. Ardından verilen antibiyotikleri kullanması sonucunda geçeceği söyleniyor. İlacı kullandığı sıralarda göğsündeki ağrıların şiddetlenmesi ve deliklerin çoğalması sonucunda bir uzmana görünüyor.. İncelemelerden sonra göğsündeki bu deliklerin nedeninin larvalar olduğu ortaya çıkıyor. Larvalar ilk doğduklarında çok açlar ve doğar doğmaz kadının derisinin atına yerleşiyorlar.. Bunun nedeni, böyle bir şeyin nasıl olduğu araştırıldığında ise larvaların asıl yaşadığı yer ve kullandığı iç çamaşırının üretildiği yerin aynı olduğu ortaya çıkıyor.

Bu korkunç olay sonrası sanırım bazılarımız bir süre iç çamaşırı giyemeyecek ancak bundan bir ders çıkartmalı ve iç çamaşırlarımızı uygun fiyata fakat bildiğimiz yerlerden satın almalıyız. Ayrıca ne olursa olsun asla iç çamaşırlarımızı yıkamadan kullanmamalıyız..

466 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik