Game of Thrones’ın 6. Sezon 2. Fragmanı Yayınlandı

1

Beşinci sezonunu şok verici bir sahneyle kapatan Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin altıncı sezonunun ilk bölümü bu gece ekranlarımızda yer alacak.

Bilindiği üzere Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisi  George R.’nin kitaplarından yola çıkarak kurgulanmış bir dizi.
Ekranlarda görüldüğü ilk zamanlardan bu yana büyük bir hayran kitlesini kazanmış olan dizi şu ana kadar elli bölüm yayınladı. Yayınlanan her bölümünde ayrı bir heyecan ve macera yarattı. Ancak beşinci sezonun ardından kitapların yazarının senaryonun kitapların kurgusundan uzaklaşmaya başladığını ve senaryoyu kendisinin kontrol edeceğini söylemişti. Beşinci sezonunu geçtiğimiz haziranda 10 bölüm yayınladıktan sonra final vermişti.

2015’de final verdiği beşinci sezonunda Stark ailesinin her birinin başka yere dağılması izleyenlerinin akıllarda “Neler oluyor?” sorulanı bıraktı. Stark ailesinin üyelerinden biri olan Arya Stark intikam adına çok yüzlü tanrının bir yüzünü çaldığı için kör oldu. Arya Stak’ın ablası olan Sansa Stark beşinci Sezonda Ramsey Barton ile evlendirilmişti. Sürekli tecavüze ve şiddete uğradığı kocasından kaçmayı başarmıştı. Ailenin en küçük ferdi olan Bran Stark ise rüyalarına konu olan ağacı bulmuştu.
Dizinin finaline damgasını vuran en büyük olaylardan biri ise Jhon Stark’ın ölmesiydi. Ancak John Stark’ı canlandıran Kit Harington’un dizi setinde sık görülmesi üzerine “Acaba John Stark ölmedi mi?” sorularının oluşmasına sebep oldu.

jon-s6-84DC-3739-6E87Beklenen Game Of Thrones ( Taht Oyunları ) dizisinin altıncı yeni sezon ikinci fragmanı HBO’nun sitesinde yayınlandı. 

Dizinin yayınlanan ilk fragmanında John Stark’ın öldüğü belirtiliyor. Kit Harington’un dizi setinde sık görülmesi izleyenlerine her ne kadar umut olsa da yayınlanan ikinci yerde kanlar içinde yatıyor. Yani fragmanda da ölmediği hakkında verilen en ufak ip ucu yok.

Dizinin finaline damgasını vuran bir diğer konu ise Khaleesi’nin kaçırılması oldu. Gladyatör savaşları sırasında suikastçiler tarafından kaçırılmıştı. Sonrasında ise ejdarhası tarafından kurtarılmıştı. Ejdarhası tarafından bilinmeyen yerlere götürülen Khaleesi yayınlanan ilk fragmanda Khaleesi’nin elleri bağlı bir şekilde yürüdüğü görülüyor. Dothrakiler kaçırılmış olduğu düşünülüyor. İkinci fragmanında Khaleesi’nin ejderhalarından biri gökyüzünde beliriyor.
Tanrıların yüzünü çaldıktan sonra körlükle cezalandırılan Arya için ikinci bi şans verildiği ancak üçüncüsünün olmayacağından bahsediliyor.
Fragmanda verilen bir diğer ip ucu ise büyük bir savaşın izleyenlerini beklediği oluyor.

Dizinin bu gece yayınlanacak bölümünde John Stark öldü mü yoksa yaşıyor mu? Khaleesi kurtulabilecek mi? Arya Stark’ın gözleri açılacak mı? Hep birlikte izleyip görelim. 🙂

325 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Başlarda çekingen tanımaya başladıkça içindeki deliyi ortaya çıkaran böyle manyak biri işte.

1 Yorum

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber