Game of Thrones 6. sezon ne zaman başlayacak?

0

Ülkemizde bir çok kişi tarafından izlenen Game of Thrones’un 6. sezon bölümleri sevenleri tarafından merakla  bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde 6.sezon fragmanı yayınlanan dizinin yayınlanış tarihi ne olacak? Fragmanda gördüğümüz kadarıyla 6.sezonda neler izleyeceğiz?

HBO’nun erkenden yayınladığı Game Of Thrones 6. Sezon fragmanında dizinin ilk bölümünün ABD’de 24 Nisan 2016 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. Yani ülkemizde 25 Nisan’da Game Of Thrones severler ilk bölümü izleyebilecek.

Game of Thrones 6. Sezon fragmanını şuradan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=11jiRqDyYBA

 

Önceki sezonları izlemeyen okurlarımız için şimdiden uyaralım; Dikkat SPOİLER! 🙂

5.sezonda Jon Snow’un  Nights Watch’daki arkadaşları tarafından öldürülmesi tüm izleyenleri şok etmişti. Acaba Jon Snow gerçekten ölmüş müydü yoksa tekrar dirilecek mi? Dizide Jon Snow’u canlandıran Kit Harington’un dizi çekimleri sırasında sette sık görülmesi üzerine “Acaba Jon Snow ölmedi mi?” dedikoduları yayılmıştı. Bizde bir Jon Snow sever olarak Jon Snow’un dirileceğini umuyoruz 🙂

Jon Snow’un küçük kız kardeşi Arya Stark, intikam için çok yüzlü tanrıdan bir yüz çalmıştı. Bunun sonucunda cezalandırılarak kör oldu. Fragmanda görülen kadarıyla Jaqen H’ghar ikinci bir şanstan bahsediyor. Umarız ki Arya Stark’ın gözleri açılır.

Arya Stark’ın ablası Sansa Stark ise 5. Sezonda Ramsey Barton ile evlendirilmişti. Ramsey’in  Sansa’ya  yaptığı işkenceler yürekleri dağlayacak cinsten. İşkencelere dayanamayan Sansa Stark Theon Greyjoy yardımıyla Winterfell duvarlarından atlamıştı. Acaba Sansa Stark hayatta kalabilecek mi?

Ve bir çok kişi tarafından sevilen Ejderhaların annesi, Khaleesi , uğradığı saldırdan ejderhası Dragon sayesinde kurtulmuştu ve Dragon onu bilmediği yerlere götürdü. Fragmandan da anlayacağımız üzere Khaleesi,  Dothrakiler tarafından kaçırılmış gibi gözüküyor. Acaba Daenerys Targaryen yani Khaleesi’nin başına 6. Sezonda neler gelecek?

Sizler için ufak bir özet geçtiğimiz Game of Thrones’un 6.sezonunu bizde merakla bekliyoruz.. 🙂

284 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik