Game of Thrones Bugüne Kadarki En Uzun Bölümünü Yapacak

1

Birçoğunuzun Game of Thrones hayranı olduğunu ve severek izlediğinizi biliyoruz. Gerek oyuncularıyla gerek senaryosuyla gerekse kitabıyla bizleri kendine bağlamayı yayınlandığı ilk günlerden başardı. Dünya çapında sevilen ve büyük bi izleyici kitlesine sahip olan dizi, her ne kadar geçtiğimiz günlerde ülkemizdeki dizi sitelerinden kaldırılarak bizi derinden sarssa da bizlere bu üzüntüyü unutturacak bir açıklamayla karşımıza çıkıyor. Game of Thrones izleyicilerine muhteşem bir sezon finali geliyor.

İzleyenler bilir, dizi her sezon finalini geleneğini bozmayarak son bölümlere doğru heyecan ve aksiyonu arttırıp etkileyici bir final yaparak sonlandırır. Bu sezon finali de 19 Haziran’da “The Battle of the Bastards” isimli dokuzuncu bölümle karşımıza çıkacak. Bölüm, tam 60 dakika yani 1 saat olacak. Yine birbirinden ihtişamlı sahneleri göreceğimize inandığımız dizi, bu sefer sezon finalini yayınlandığı ilk günden bu zamana dek olan en uzun bölümünü yayınlayacak.

game-of-thrones-oyunculari

9. Bölümünde Jon Snow ve Ramsey Bolton’un Winterfell için vereceği savaşı sahne alarak yine izleyicilerini ekran başına kitlemeye başaracak. Biz de, “Dur şunu da izleyeyim sonra su içerim” sahnelerini canlandıracağız tekrar.

Sezon finali yani 10. bölüm ise 26 Haziran’da “The Winds of Winter” isimi ile ekranlarımızda olacak. Demiştik ya; Game of Thrones dizisinin gelmiş geçmiş en uzun bölümü olacak diye… Bu bölüm de 69 dakika olacak. Dizinin final konusu henüz açıklanmadı ancak geçen sezon finalinde John Snow’un ölüp ölmediği konusunda bizi büyük bir meraka düşürmüştü. Bu sezon finali de yine aynı şekilde bizi büyük meraka sokacak gibi duruyor.

131 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Başlarda çekingen tanımaya başladıkça içindeki deliyi ortaya çıkaran böyle manyak biri işte.

1 Yorum

Leave A Reply