Frequency Filmi Dizi Oluyor!

0

2000 yılında sinemalarda olan Frequency / Frekans Filminin geçtiğimiz yıllarda dizi olması konusunda tartışmalar vardı, fakat 2016 yılında bu tartışma konuları geride kalmış ve  Frequency filminin dizi olacağı açıklanmıştır..

The CW kanalının yapımını üstleneceği dizinin konusu

Gelecekteki bir dedektifin yıldırım çarpması sonucunda farklı frekanslar keşfetmesidir..  Keşfettiği bu frekans ile ölen babası ile iletişime geçebiliyor!

Kızı ile iletişime geçmesi geçmişi değiştiriyor!

Gelecekteki kızı ile iletişime geçen adam, gelecekte bir yerde öldüğünü, bir yangında öldüğünü öğreniyor. Bunun üzerine artık daha dikkatli davranan adam, araba kazasından kurtuluyor ve ölmesi gerekirken yaşıyor.

Bir doğa olayı sonucunda yakaladığı frekansla hayatta kalıyor.. Gelecekteki kızıyla konuşuyor.. Ölümden dönen adam, geçmişte bir çatlak yaratıyor ve bir kelebek etkisiyle geleceği değiştiriyor.. Gelecekte olan birçok şey aslında olmamış oluyor ya da daha farklı oluyor..

Filmde babasıyla sürekli gelecek hakkında bilgi alışverişinde olan kadın bu dizide bir dedektif rolünde. Çarpan bir yıldırım sonucu elde ettiği frekans ile bir cinayetin gizemini çözmek için gelecekteki babası ile iletişime geçiyor. Babası ile cinayet hakkında bilgi alışverişi yapan Dedektif  Raimy Sullivan (Peyton List)  cinayetin gizemini çözebilecek mi?.

5 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 09:00 da Arrow’dan hemen sonra çıkacak olan dizi The CW kanalının yayın listesine girerek prömiyer tarihini duyurmuş oldu. 

Dram, fantastik, doğaüstü, bilim kurgu konusunda harikalar çıkaran Jeremy Carver’ın bu dizisi en kısa zamanda ekranlarda karşımıza çıkacak..

Supernatural ve Being Human  gibi dizilerin bir süre yönetimini yapmış ve fantastik/bilim kurgu alanında yaptıkları oldukça met edilmiş Jeremy Carver bu işin altından da kolaylıkla kalkacak ve yine karşımıza harika bir başyapıt bırakacak gibi görünüyor! Bunun ardından elbette bize düşen izlemek, ki şahsen ben oldukça merak ettim!

Amerikalı aktris ve model Peyton List’in (Dedektif  Raimy Sullivan) başrolünü paylaştığı dizide ayrıca Riley Smith, Mekhi Phifer, Anthony Ruivivar, Lenny Jacobson, Devin Kelley rol almaktadır.

 

 

 

435 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply