Film Önerisi: Kocan Kadar Konuş 2

1

Tür: 2015 Filmleri, 2016 filmleri, Komedi

Yapım: 2015 – Türkiye, Vizyon: 2016

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Oyuncular: Murat Yıldırım , Ezgi Mola , Hümeyra

Kocan kadar konuş’un 1.filmi büyük ilgi gördü ondan sonra bu film de ilgi ve merakla bekleniyordu.Efsun kitaplarıyla aşk yaşayan bir kız.Sinan ise başarılı,yakışıklı bir genç.Sinan ve efsun lise aşıkları.Ve yıllar sonra karşılaşmasını ve ondan sonra olanları anlatıyor ilk film .

2.film de ise Efsun yani Ezgi Mola rüyasında Sinan ile evlendiğini görür. Rüyasından ayıldığı anda ise hastanede yatmakta olduğunu fark eder. Hastaneye yatma sebebi Sinan’a evlenme teklifi yaptığı anda içerisinde oldukları asansörün düşmesi neticesinde hastaneye kaldırılmalıdır. İki tarafında ailesi hastanede çocukları ile ilgilenirler iken birbirleri ile sürekli dalaşmaktadırlar. Sürekli aksilikler yaşanan ilişkide Sinan nihayet Efsun’u istemeye gelir. Evdeki sıra dışı olaylar eşliğinde olaylar iyice büyümeden nişan yapılır. Sinan’ın eski sevgilisi olan Selin’den tüyolar alan Efsun nişanlısı ile bir en önce evlenmek için elinden geleni yapar.0a28c832c63e136a381f5059e0f0cb3e_large_1

Sinan’ın annanesi ile Efsun arasında geçen sert konuşmalar Sinan’ın evi terk etmesine kadar uzanır. Aradaki soğukluk halledilir ama bu sefer Efsunu zorlu bir yola sokar aileler.

Ama yinede iki aşık bütün sorunlara rağmen mutluluğu yakalamaya çalışmaktadırlar.

gallery_4059_Ue00o7fRWyE4c0q

 

365 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

1 Yorum

Leave A Reply

Ankara Temizlik