Fifty Shades Darker-Karanlığın Elli Tonu Film İncelemesi

0

Karanlığın Elli Tonu, James Foley tarafından yönetilen ve senaryosu Niall Leonard tarafından yazılan, çok satan ve aynı adı taşıyan yazarlığını E.L.James’in yaptığı kitabın uyarması olan serinin,ikinci filmi 10 Şubat yani dün vizyona girdi.

karanlığın elli tonu afiş ile ilgili görsel sonucu

2017 yılı ABD yapımı erotik-romantik ve dram filmi.2015 yılında vizyona giren Grinin Elli Tonu filminin devamıdır. Başrollerinde Dakota Johnson ve Jamie Dornan yer alıyor.

Grinin Elli Tonu filminin son sahnesinde çift ayrılıyordu.Bu filmde ise tekrar denemeye karar veren çiftimizin başına çeşitli zorluklar gelecek ve bunlarla mücadele sırasında aşklarını devam ettirebilecekler mi bunu izleyeceğiz.

İlgili resim

Şahsen gittim vizyona girdiği ilk gün izledim.Diğer filme göre daha fazla müstehcen sahneler olmasına karşın ikilinin arasındaki aşk fazlasıyla hoşuma gidiyor.

Film ilk vizyona girdiği tarihte yani 2015 yılında oldukça ağır eleştiriler almıştı.Özellikle feminist insanlar bu filmi eleştirmiş ve kadını aşağıladığını düşünmüşlerdi ki doğru düşünüyorlar.Bana da tamamen öyle gelmişti filmi sevmiş olsam da bu konuda gerçekten sinir bozucuydu.

 

dakota johnson jamie dornan ile ilgili görsel sonucu

Filmde Anastasia Steele daha ön plana çıkıyor.Diğer filme gelen feminist düşünce eleştirileri bu filmle son bulabilir çünkü Ana kimliğini ve kişiliğini ön plana çıkarıyor.

dakota johnson jamie dornan gif ile ilgili görsel sonucu

Filmdeki pozisyonlarına karşın normalde oldukça iyi ‘kanka’ olan ikili sahne arkalarında olsun galada olsun oldukça eğleniyorlar.

İlgili resim

Gerçekten çok yakışıyorlar!

Jamie’nin evli olduğunu bilmesek ikilinin muhteşem bir çift olacağını sanırdık.

Henüz birinci hafta hasılat rakamları açıklanmamış olsa da serinin birinci filmi bir hafta da 3,776,927,000 hasılat elde etmişti.İkinci filmin hasılatının daha fazla olması bekleniyor.

fıfty shades darker gif ile ilgili görsel sonucu

Evet biraz spoiler verebilirim sanırım! Bu sahnede Grey,Ana’ya onu bırakmaması için yalvarıyor ve aşkını ilan ediyor.

Buraya yüklemek istediğim o kadar çok sahne gifi var ki anlatamam.Neyse neyse gidin izleyin pişman olmazsınız.

İlgili resim

Daha hızlı olmalısınız,Mr. Grey.

 

 

 

384 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply