Evan Spiegel Kimdir?

0

LA Weekly,Business Insider gibi ünlü ve çok satan birçok dergide Spiegel’in görkemli yaşamına ilişkin sayısız haberler verildi. Snapchat’in CEO’su Spiegel’in bu görkemli hayatına bir göz atalım.

gty_evan_Spiegel_mm_150813_31x13_1600

ABD’nin batı sahilindeki şehir Los Angeles bölgesinin ve hemen Malibu’nun doğusunda yer alan Pacific Palisades’de büyümüştür. İki avukatın en büyük oğlu olan Spiegel’in annesi ve babası, o henüz lisede eğitim hayatına devam ederken boşanmış.

Spiegel, Stanford Üniversitesi’ne başladığında ise burada Snapchat’in o zamanki kurucu ortakları Reggie Brown ve Bobby Murphy ile tanışmış. Murphy, Forbes dergisine verdiği bir röportajda ,”Biz okulun karizmatik çocukları değildik. Bu nedenle karizmatik olabilmek için bir şeyleri inşa etmemiz gerekti.” şeklinde konuşmuştur.

Spiegel mezun olması için sadece az uz ders kalmışken, 2012’de Snapchat içinbtam zamanlı çalışabilmek adına okulu bıramış ve ekibi Snapchat’in neredeyse tamamını geliştirmişti. Snapchat’in o dönemdeki ofisi ise Evan’ın babasının eviydi.

spiegel_at_disrupt

2014 yılında nihayet kendi evini alan ve babacığının evinden taşınan CEO’muz, Brentwood’da üç yatak odası ve bir de terası bulunan bu eve 3.3 milyon dolar ödemiş. Snapchat sayesinde ise geçtiğimiz Haziran’da baya yüksek bir yatırım alan Spiegel’in kendisine bir Ferrari satın aldığı biliniyor.

14

VEEEE BOMBA HABEEER!!!!!!!!

evan-spiegel-smitten-kitten-snapchat-founder-miranda-kerr-spotted-flower-shopping-farmers-market-00

Öyle böyle herşey derken, Miranda Kerr ile Evan Spiegel arasında bir aşk başlamış.

Çift Brentwood’daki 4 yatak odalı malikâneyi satın alan çift, şu sıralar yeni evlerini düzenlemekle meşgul.İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, Kerr’in aktör Orlando Bloom’dan olan oğlu Fylnn’in rahatı için de hiçbir masraftan kaçınmıyor tabii ki.

306 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Seren / 17 / Ankara Nam-ı değmez 'tamvururgirl' dersem bilmezsiniz.

Leave A Reply