En Ucuz iPhone: iPhone SE çıktı!

2

iPhone SE çıktı! iPhone 5 ve serilerini özleyenler, hepsi sizin için!

”iPhone 6 bana çok büyük geliyor arkadaş, ben 5’i özledim” diyenler için özenle üretilmiş bu modelimizin görünümü  iPhone 5 ve 5S modeli ile aynı. iPhone 6 ve 6S modellerinde bulunan çoğu özelliğe sahip hatta ve hatta daha yüksek performans gösteren iPhone SE modeli 12 Megapiksel arka kamerası ile 4K video çekme özelliğine sahip. iPhone SE’den memnun kalamayacağınız tek özellik ön kamera kalitesi olabilir. Firmanın şuan son modeli olan SE ile bir önceki iPhone modeline geri dönüş yapması, bazı kesimler tarafından eleştiri aldı. iPhone SE ile ilgili en çok merak edilen konu ise ne zaman çıkacak sorusunun cevabı oldu. Çıkış tarihi kesinleşmiş olan modellerin 24 Mart tarihinde ön sipariş yoluyla satışa sunuldu.

iphone se

iPhone SE’nin doğrudan satışı ise 31 Mart’ta başladı ve ilk etapta 110 ülkede cihaz satışa sunuldu.

iPhone SE’nin fiyatı 16 GB hafızalılar için 1.999 TL , 64 gb hafızalılar için ise 2.399 TL olarak satışa sunuldu.

iPhone SE İncelemesi

”Tam bana göre ama yine de özelliklerini öğrenmek istiyorum” diyorsanız iPhoneDo beyin inceleme videosuna buyrun..

486 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

2 yorum

  1. Bunun neresi ucuz türkiye şartlarında 2.800 tl çok bence bir akıllı telefona. Onu alacağıma üstüne 5 bin tl koyar kendime şahin doğan araba alırım..

  2. Türkiye şartlarında çıkmış, çıkacak hiçbir Apple ürünü sanırım ucuz olmayacak. Adamlar ordan bedavaya veriyoruz dese belki bizde 1000 lira civarında satılır. Anca böyle ucuz olur ki telefon da resmen iphone 5s’i makyajlayıp donanım ilavesi ile yapılmış gibi, apple bana göre böyle bir telefon çıkararak hata yaptı…

Leave A Reply

Ankara Temizlik