Ekim Ayında Burçlar’ı Neler Bekliyor?

0

Kindir-2OÇ BURCU;

 • Ekim ayında koç burcu bireyler hayat boyu kazandıkları tecrübeler ve güçlü oluşlarının özel hayatlarındaki önemi görecekler. Özel hayatlarına daha fazla vakit ayıracaklar ve bu ay ileriye dönük kararlar alabilirler. İş hayatlarında ise koçlar için oldukça avantaj ve şans dolu bir ay başlıyor. 7 Ekim tarihinde sosyal hayatınızda bir takım güzel anlamda değişiklikler oluyor. 11 Ekim günü ise aşktan yana yüzünüz gülebilir. 16 Ekim günü hayatınız için önemli planlar yapabilir veya bir takım önemli kararlar alabilir, değişimler yapabilirsiniz. 18-21 Ekim aralarında maceraperestliğinizden dolayı bazı gelgitler yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU;boga-erkegi

 • Boğalar için Ekim Yeniay ile yepyeni bir ay başlıyor. İş hayatınızda sizleri yenş başlangıçlar, yeni adımlar, plan veya projeler bekliyor. Fakat 3-4 Ekim günü iş hayatınızda bir takım zorluklar gerçekleşebilir ama otoriter ve kararlı duruşunuz sayesinde bu zorluğu atlatabilirsiniz. 7 ve 17 Ekin tarihleri özel ve sosyal hayatınız açısından önem taşıyan enerjik günler. 27 Ekim civarlarında hedefleriniz ve planlar doğrultusunda kararlar alacaksınız.

3-ikizler-burcu-evlilikİKİZLER BURCU;

 • Ekim ayında İkizleri tempo dolu enerjik bir bekliyor. Bu ay yarım kalmış işlerinizi tamamlayacaksınız. Ayın önemli günlerinden biri 11 Ekim. Aşkdan yana ve işten yana şanslarınız oldukça yüksek. 14-24 Ekim günleri arasından enerjiniz oldukça yükselecek. Ayın son günü 30 Ekim günü iş hayatınızda önemli gelişmeler sizi bekliyor olacak.

 

34db03a3-45d5-42d1-a02e-0b6e0bc66df9_4yengecYENGEÇ BURCU;

 • Yengeç burcunu Ekim ayı yaratıclığı ile karşılıyor. Ekim ayında özellikle son zamanlar çok önemli bir şeye dair duyum alacaksınız. Çok sık görüşmediğiniz kişilerle randevuya çıkabilirsiniz. 7 Ekim günü karamsar geçebilecel bir gün fakat günün ardından bir takım değişiklikler gerçekleşebilir. 20-22 sosyal hayatınızda önemli gelişmeler olabilir. Güzel geçecek zamanlar sizi bekliyor. 30 Ekim ise aşk hayatınızda hareketlilikler olabilir.

indir-1ASLAN BURCU;

 • Aslanlar Ekimde ayında özellikle iş hayatı açısından fırsat ve risk dolu bir ay ile karşı karşıya gelecek. Ay ilk haftasından 7 Ekim günü aşkdan yana yüzünüz gülebilir. 18-19 Ekim günleri içerisinde kritik karar ve adımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 30 Ekim günü ve ayın son gününde bir takım yatırımalr sizi bekliyor olabilir.

 

 

BAŞAK BURCU;basak-burcu-3377

 • Başakları bu ay önemli finansal gelişmeler bekliyor yani yine çalışkanlığınızın ön plnda olabileceği bir ay Ekim ayı.14 Ekim günleri esasında bir takım sıkıntılar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. 23 Ekimde ise yakın çevrenize odaklanacağınız bir dönem başlayacak. Ayın sonı 30 Ekim günü ise ailevi açıdan önemli bir sporumuluk yükleneceksiniz.

 

 • 7-terazi-burcu-evlilikTERAZİ BURCU;

Ekim ayı yeni başlangıçlar için oldukça fırsatlı bir ay. Geçen yalanan kötü veya olumsuz herhangi bir durumun akışı için iyiki ifadesi kullanacağınız ve yeni kapıalrın açılacağı bir ay sizi bekliyor. Özel hayatınız açısından oldukça parlak bir ay peki iş hayatınız nasıl der iseniiz de yeni bir ortaklık teklifi alabilir ve bunu değerlendirmekten yana olabilirsiniz ama dikkatli olmakta her zaman fayda vardır.

 • AKREP BURCU;akrep

Dönüm noktası görebildiğimiz Eylül ayı son buldu ve bizler için (ALLAAH YAZAR AKREP BURCU ÇIKTI DİYEBİLECEĞİNİZ BİR AY =p) yepyeni bir ay başladı. 9 Ekim günü bu yılın olumsuzlukları sona eriyor ve uzun vaadeli planlarınızın gerçekleşmesi için uygun ortamlar oluşuyor ve hatta oluşmuş bile olabilir. Eğer uzun zamandır ilişkisi olan bir Akrep burcu isen ilişikinde bir süredir devam eden olumsuz can sıkan bir takım olaylar sona eriyor.

 • yay-burcu-kadiniYAY BURCU;

Güçlü ama yorucu olsada kendinle barışıp, iç içe kalarak derde tasaya büründüğün ay artık son buldu. 14 Ekim’ den itibaren eski gücünü toparladığını göreceksin. İş hayatınızda bazı fedakarlıklar yapabilir ve sonucunda güzel şeylerle veya sonuclarla karşı karşoya kalabilirsiniz.

 • OĞLAK BURCU;oglak-burcu

Uzuun süredir karşı karşıya olduğun dağınık ruh hali ve kafakarışıklığı son bulabilir. Ekim ayı başlarında iyi olsada ortalarında yine sorgulayıcı yapını ortaya tam anlamı ile çıkarabilecek bir ay olacak. 28 – 29 Ekim tarihlerinde ekonomiksel bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebeilirsin. Ekim ‘in sana getirilerinden biri de aile içinde bir takım sorunlar bunlar özelliklede ekonomik yönde olabilecek sorunlar. Bu yüzden iş hayatınıda etkileyebilir ama belli olmaz değil mi? 😉

445 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Share.

About Author

Seren / 17 / Ankara Nam-ı değmez 'tamvururgirl' dersem bilmezsiniz.

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber