Eğitimi Belgeleyin

0

Eğitimi Belgeleyin

hemsirelik-ogrencilerine-saglik-egitimi-IHA-20130325AW000960-4-t

 

Günümüzde bir çok farklı iş kolu olmasının yanı sıra çalışanların da sadece bir işe odaklanmadığı çok komplike bir iş dünyasında yaşıyoruz. Durum böyle olunca da başarılı bir kariyerin sırrı birden çok işi yapabilmek birden çok sorunun üstesinden gelebilmekten geçiyor. Bunun için de daha fazla bilmek ve daha fazla beceriye sahip olmak için çeşitli eğitimleri almak özellikle bir üst kariyer için veya sağlam bir kariyer başlangıcı için kaçınılmaz oluyor. Peki eğitim sertifikaları ne işe yarar?

Eğitim sertifika programları tam da bu konu için çalışanlara veya iş hayatına atılacaklara çeşitli beceri ve birikimi sağlayabilecek donanımı kazandırıyor.  Kazanılan her eğitim programları sonucunda alınan sertifika programları  özgeçmiş için daha sağlam bir referans değeri oluşturuyor ve işveren için kişiyi daha cazip hale getiriyor.

Eğitim programları standart bir lisans eğitimine kıyasla daha az akademik bilgi içerebilir yalnız sadece pratikte işe yarayacak çözümlere odaklanması, konunun iç yüzünü aydınlatmak ve uygulama hedefli olduğundan lisans eğitimi kadar başarılı bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Üstelik eğitim sertifikaları zamandan da tasarruf ettiği için normal bir lisans eğitimine göre çok daha kısa ve eğitim esnasında çalışma hayatına devam etmeye de olanak sağlayacak yapıda oluyor.  Eğitim programları için bir güzel taraf da uygulama ve workshoplar ile desteklenen pratik eğitimler ve gerçek vaka örnekleridir. Bu çeşitlilik sayesinde katılımcılar daha net ve gerçek hayatta olabileceklerin bilgisini edinebiliyorlar.

Eğitim sertifikaları için önemli olan nokta ise nereden alındığı ve nerelerde geçerli olduğudur. Sağlam bir kariyer hedefi için dünya çapında tanınırlığı olan eğitim sertifikaları gerekmektedir. Bu sayede dünyanın neresinde olursa olsun, eğitimi alan kişi kaldığı yerden işine devam edebilmelidir. Bu global geçerlilik de her eğitim sertifikası için mümkün olmayabilir. Bu daha çok eğitimi veren kuruma ve kurumun kalitesine bağlıdır.

İstanbul Business School uluslar arası geçerliliği olan eğitim sertifikaları, kaliteli eğitim programları ve keyifli metotlarıyla kariyer adımlarını hızla tırmanmak isteyenlerin en doğru adresidir. İBS ile doğru eğitimi doğru bir sertifikayla sonlandırabilir, geleceğe güvenle bakabilirsiniz.

289 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik