Dünyanın En Pahalı 10 Telefonu

0

10-) İPhone Princess Plus

Normal İPhone fiyatları bile dudak uçuklatırken, ülkemizde satışa sunulmayan bu telefon 170.400 dolar.. 18 karat beyaz altından yapılmış ve kenarlarında ise 140 tane Princess kesim elmas boy gösteriyor..

indir

9-) Savelli Smartphone

Dünyanın en pahalı 10 akıllı telefonunun arasında yer alan bu telefon ne kadar pahalı olsa da herhangi yeni bir donanımsal özellik sağlamıyor. Ancak 18 ayar altın kaplamaya sahip bu telefonun arka kapağını isteğe bağlı ölü yılan veya iguana derisiyle kaplatabiliyorsunuz.. Eğer bu telefona sahip olmak isterseniz 250.000 dolar gibi bir miktar ödemeniz gerekiyor..

3dfcbe87-738b-44d0-82a9-1514f45e53da_three_eighty

8 -) Black Diamond VİPN Smartphone

‘’Black Diamond’’ , adından da çıkartabileceğimiz gibi telefonun üzerinde siyah elmas var. Diğer telefonların aksine sadece 2 tane elmasla kaplanan bu telefon şekil olarak pek bir şeye benzemese de biri önde biri arkada siyah elmas bulunduran bu telefon tam 300.000 dolara satışa sunuluyor.

indir (1)

7-) Vertu Signature Cobra

Sadece 8 tane üretilen bu telefonun üzerinde bir yılan bulunuyor.. Ve bu yılan toplam 500 adet yakut ve kulağındaki detayda ise bir pırlanta küpe bulunduruyor. Nokia telefon tasarımlarını andıran bu telefona sırf üzerinde bulunan bu yakut ve pırlanta nedeni ile tam olarak 310.00 dolar fiyat biçilmiş..

Vertu-Signature-Cobra-priciest-cell-phone

6-) Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Dünyada sadece üç adet üretilen bu telefonun tamamı altın kaplama ve arka kapağı ise ahşaptan yapılma.. Hiçbir özelliği bulunmayan ancak tamamı altın kaplama olan bu telefon 1.000.000 dolara alıcılarıyla buluşuyor. Bu telefon bu kadar pahalı çünkü, bu telefona sahip olmak için öncelikle özel bir uçağa binip Las Vegas’a gidiyorsunuz ve orada kumar oynuyorsunuz.. Yani bu telefon lüks ve kumar tutkunları için biçilmiş kaptan..

images

5-)Diamond Cyripto Smartphone

Büsbüyük elli tane pırlantasıyla dikkat çeken bu telefonun en önemli ikinci özelliği ise, şifresi hiçkimse tarafından kırılamıyor.. Çok sıkı bir güvenlik duvarına sahip bu telefon, görünüş açısından lüks ve güvenlik seviyesi oldukça yüksek olduğundan dolayı lüks ve güvenilirliği bir arada sunuyor.. Bu telefon ise tam olarak 1.300.000 dolara satışa sunuluyor..

Diamond-Crypto-Smartphone

4-) GoldVish Le Million

Diğer telefonların aksine oldukça garip bir tasarıma sahip olan bu telefon  ekranı dışında tamamen altın kaplama ve 120 karat pırlanta ile süslenmiş. 1.300.000 dolar olan bu telefonu 2006 yılında ilk kez Rus bir iş adamı satın almış.

Goldvish-le-million-2

3-) İPhone 6 Amosu Call Of Diamond

Altın kaplama olan bu telefonun bir tanesinin yapımı 2 ay sürüyor.. Altın kaplı bu telefonun arkasındaki Apple logosu 600 tane küçük pırlanta ile yapılıyor! Resmen maden olan bu telefonun fiyatı ise dudak uçuklatan cinsten tam tamına 2.700.000cık..

indir (3)

2-) İPhone 5 Black Diamond

Adından da anlayabileceğimiz üzere dünyada çok nadir bulunan siyah pırlantalarla süslü bu telefon dünyada sadece Rus bir iş adamını kıskanan Çinli bir iş adamının özel isteği üzerine dünyada sadece bir adet üretilmiş. Altın ve pırlantalarla kaplanan bu telefon 15.300.000 dolara satılmış..

images (1)

1-) Falcon SuperNova Pink Diamond İPhone 6

Çok da farklı bir tasarımı bulunmayan bu telefonun birinci sırada yer almasının tek nedeni, dünyada ender görülen pembe pırlanta ile süslenmiş olması.. Fiyatı ise 95.500.000 milyon dolar..

indir (4)

 Mavi ya da altın renkli olanları ise biraz daha ucuz olarak 45.000.000 milyon dolarcık olarak satışa sunuluyor..

483 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik