Duman Grubunun Yeni Davulcusu Kim?

0

Evet arkadaşlar, geçtiğimiz aylarda Duman ile yolunu ayıran Cengiz Baysal’a bir teşekkür postu ile veda eden Duman grubunun yeni bateristi belli oldu.
Duman ile “Seni Kendime Sakladım”, “Duman I” , “Duman II”, “Darmaduman” albümlerine ve birçok festivallere/konserlere imza atan Cengiz Baysal grup ile toplantı düzenleyerek ayrılma kararı aldığını dile getirdi. Bunu hoşgörü ile karşılayan grup üyeleri de bir post ile Cengiz Baysal’a veda etti.
Bunun üzerine Duman grubu da hemen bir davulcu ile anlaştı. Ve bu davulcuyu da aynı post üzerinden duyurdu. Bir çok kişi Cengiz Baysal’ın bırakacağı dedikodularına inanmasa da bu post üzerine şaşkına döndü. Çünkü Duman’a katıldığı günden beri gerek albümlerde olsun gerek festival veya konserlerde olsun Cengiz Baysal’ın kattığı çok şey vardı. “Cengiz Baysal’sız Duman nasıl olur?” düşüncesinin cevabını bundan sonra konserlerde ve festivallerde biletinizi alıp Duman’a eşlik ederken alabilirsiniz. Öncelikle Duman’ın postunu okuyalım, daha sonrasında da Duman’ın yeni davulcusu Mehmet  Demirdelen kimdir tanıyalım.

MEHMET DEMİRDELEN KİMDİR?

Peki Duman grubunun yeni davulcusu olan Mehmet Demirdelen kimdir?

 

 

Selim Demirdelen’in kardeşi olan Mehmet Demirdelen, bu zamana kadar Vega, Malt, Üçnoktabir, Aylin Aslım gibi grup/kişilerle çalışmıştır.  Şuanda da KES grubu ile de çalışmalarına devam etmektedir. Bir çok dinleyicinin ortak noktası, Demirdelen’in tam bir baget canavarı olduğu ve her konserin aranılan adamı olduğudur. Öyle ki çok da iyi performans sergilemektedir. Dilerseniz bir performansını buradan dinleyebilirsiniz.

510 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Müzik ile içli dışlı gitar, bateri çalan yazarınız. Her notanın tınısıyla haz duyan, estetiğe önem veren, dürüstlüğü ön planda tutan absürd yazar. Hayatı ti ye alan ve anı yaşamayı seven bir tip.

Leave A Reply