Doctor Who Peter Capaldi’nin Yol Arkadaşı Belli Oldu

0

10. Sezon için Peter Capaldi’nin yeni yol arkadaşı çok konuşulmuştu. Tüm izleyiciler yorumcular ortaya bir fikir atarken, Peter Capaldi’nin yol arkadaşı hiç beklenmeyen birsi oldu.

Doctor Who’nun 10. Sezonunda Peter Capaldi’nin yeni yol arkadaşı Pearl Mackie olacak. Pearl Mackie dizide ‘Bill’ rolünü canlandıracak.

Sevilen dizide Peter Capaldi’nin yeni ol arkadaşına itiraz eden bir çok izleyici oldu.

İzleyiciler için BBC kimi getirse yaranamayacak galiba.

9. Sezonda Doctor Who da neler olmuştu?

8 Sezon boyunca merak edilen Doctor’un kendi gezegeni olan Gallifrey nihayet seyircilerle buluşmuştur. Sezonun en önemli karakterlerinden birisi olan Doctor’un ölümsüz yaptığı Viking kızı  Ashildr Doctor’un ne zaman karşısına çıksa önemli bir olay yaşanmıştır. Sezonun ana konusu Hem Zaman Lordu hemde Dalek olan bir melezdir. Sezonun son bölümünde Doctor Clara Oswald’ı unutmuştur. Bu kısım her ne kadar izleyicilerin hoşuna gitmese de elden pek bir şey gelmemiştir.

Pearl Mackie Kimdir?

İngiliz aktris 1988 yılında doğmuştur. Mackie Güney Londra’da Brixton büyümüştür. 2010 yılında  Bristol Old Vic Theatre School Drama mezunudur.

2013 yılında Svengali filminde F.O.H girl rolünü canlandırmıştır.

2014 yılında Doctors dizisinde Anne-Marie Frasier rolünü canlandırmıştır.

11 tiyatro oyununda yer almıştır.

Doctor Who’nun 10. Sezonunun ne zaman başlayacağı ise halen gizemini koruyor. Pek çok kaynağa göre mayıs ayında başlanması beklenen dizi için net bir açıklama henüz bulunmamakta.
Gelin doctor’un yeni yol arkadaşıyla çekilen kısa filmden bir repliğe göz atalım.

drwww

Bill: Bir sorum daha var, neden ‘imha et’ deyip duruyorlar?

327 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

20 yaşının başlarında, kumral, yeşil gözlü, konuşmayı seven (bazen hiç susmayan), dediğim dedik çaldığım flüt bir insanımdır. Genellikle dinlemeyi ve yazmayı severim. Telefon genel olarak elime yapışıktır:) İnternet olmadığı ortamlarda muhabbet yoksa kendimi idam edebilirim. Birde her yerde beni niceonedreamer olarak bulabilirsiniz.

Leave A Reply

Ankara Temizlik