Didem Soydan Puma’nın Yüzü Oldu!

0

Ünlü manken Didem Soydan geçtiğimiz haftalarda Puma’nın globalde çalıştığı yüzlerinden biri oldu.Ünlü manken,haberi kendi instagram hesabından duyururken heyecanını şöyle paylaştı.

https://www.instagram.com/p/BJs7L8oBDVb/?taken-by=didemsoydanofficial&hl=tr

”Geçen sene başlayan yolculuğumuz globale taşındı.Ben artık PUMA’nın globalde çalıştığı yüzlerinden biriyim.Reklam videosunun tamamını sizle paylaşıyorum.Çokkk mutluyum.”

Reklam filmini,Soydan’ın da çok yakın arkadaşı olan Umut Eker çekti.Didem,reklam filmindeki muhteşem fiziğiyle yine göz kamaştırdı.

Yakın geçmişlerde ünlü modelin sosyal medya hesaplarından sürekli giydiği Puma marka ayakkabıları sergilemesi ve görüşlerini yazması akıllarda soru işaretleri bırakıyordu.

Bir başka paylaşımında ise çekimler hakkında bilgi verir nitelikteydi.

https://www.instagram.com/p/BIsLsFuBwfy/?taken-by=didemsoydanofficial&hl=tr

”Çok mutluyum artık Puma’nın globelde çalıştığı modellerinden biriyim.Bu kadar uçak yolculuğu, gidip gelmeler boşuna değildi ama dimi?Mükemmel bir ekiple çalıştım.Asıl kampanya fotoğraflarını ise ekim ayında göreceksiniz.Benimle beraber bu başarıya sevinecek ve gururlanacağını bildiğim herkese ayrı ayrı selam ve teşekkür”

Böyle bir başarıyı elde eden Türk modeli biraz yakından tanıyalım:

didem-soydan-sli

1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni bir ailenin çocuğu olan Didem,Ümit Ünal tarafından keşfedildikten sonra La Russie defilesinde yer almış ve büyük bir beğeni toplamıştır.

Soydan,sadece modellik değil çeşitli dizilerde de rol almıştır. Kendisini GQ dergisinin TR basımı ilk sayısından hatırlayanlar olabilir tabii.

https://www.instagram.com/p/BG0q9OBtLtx/?taken-by=didemsoydanofficial&hl=tr

Şu güzelliğe bakar mısınız?

Yüzünün güzelliğiyle,boyuyla,posuyla büyük başarıları sonuna kadar hak eden ünlü modeli kutluyor,Puma yolunda ve diğer tüm yapacağı ve yaptığı anlaşmalarda başarılar diliyoruz. 72643_660x438

 

544 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply