Demi Lovato Türkiye’de!

0

 

Image result for demi lovato

Yaşadığı çalkantılı ilişkiler ve intihar girişimiyle adından sıkça söz ettiren şarkıcı 1992 doğumlu ve 24 yaşında.Bir dönem rol arkadaşları Jonas kardeşlerden Joe ile ilişkisi olan ve ayrıldıktan sonra rehabilitasyona yatan ünlü yıldız kötü anılarını geçmişte bırakıp hayatına devam ediyor.

 

Image result for stay strong tattoo

İntihar girişimden sonra bileklerine ‘güçlü kal’ yazdıran yıldız aynı durumu yaşayan ve hayatlarına son vermek isteyen çoğu insana umut oldu.Kör talihi hiç bir zaman peşini bırakmayan Demi iki kere köpeğini kaybetti ve aynı günlerde Wilmer Valderrama ile olan altı yıllık ilişkisini noktaladı.

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

”Beraber geçirdiğimiz altı sevgi ve mükemmel yılların ardından ilişkimizi bitirmeye karar verdik.

İkimiz içinde inanılmaz zor bir karardı,ama biz fark ettik ki her şeyden önce arkadaş olarak daha iyiyiz.Her zaman birbirimize destekleyici olacağız.

Bize bu yıllar boyunca destek ve nazik olan herkese teşekkür ederiz.

Sevgiyle.”

 

Kendisini Barney And Friends rolüyle tanıdık.Daha sonra ününü artıran ve dünya çapına çıkaran Sonny rolünde izledik..Birçok tekliye ve albümlere imza atan Demi,EXPO 2016 Antalya kapsamında Türk hayranlarıyla buluştu.Konsere giden hayranlar sosyal medyadan videolar ve fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmediler.

Başka ülkelerin Demi hayran grupları da bu habere sayfalarında yer verdi.

 

Demi Türk hayranlarından oldukça etkilenmiş görünüyor.

Demi ayrıca ”Stone Cold şarkısını daha önce böyle söyleyen bir toplulukla karşılaşmamıştım tekrar gelmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Image result for demi, lovato gif

Umarım Demi’yi tekrar ülkemizde görürüz.

868 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply