Deep web (Derin internet) nedir?

0

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu gün size deep web (derin internet) hakkında bir kaç bilgi vereceğim. Hemen başlayalım

1-Deep Web Nedir?

Deep türkçe anlamıyla ‘Derin’ Demektir. Web ise bildiğimiz internet anlamına gelmektedir. Peki bu derin internet ne demek? Derin internet dediğimiz şey normal arama motorlarıyla ulaşamayacağımız yani herkezin erişimine açık olmayan özel ağlarda barınan sitelerin olduğu, bildiğiniz internetten farklı bir alandır.

2-Google, Yahoo vs. gibi arama motorlarıyla giriş yapılır mı?

Arkadaşlar dediğim gibi bu özel ağa herkes erişemiyor. Herkes erişseydi zaten adı derin internet olmazdı demi. Derin internete Google chrome, Mozilla firefox vs. gibi tarayıcılarla bağlanmak mümkün değildir.

3-Deep Web’e nasıl erişilir?

Arkadaşlar deep web’e bağlanmak istiyorsanız öncelikle orda olağanüstü olayların olduğunu ve psikoloji sorunları çekebileceğinizi unutmayınız. Deep web’e sadece Tor Browser tarayıcısıyla erişebilirsiniz. Bu Tor Browser’den Google’ye Deep Web yazmak değildir. Yazsanızda bir sonuca ulaşamazsınız. Deep Web siteleri genelde .union uzantıları içerir. Böyle uzantıları normal arama motorlarından araştırarak bulabilirsiniz. Bulduğunuz sitelerin hepsi gerçek olmayabilir. Çünkü siteler sürekli farklı bir siteye taşınmaktadır.

4-Deep Web’te neler var?

Arkadaşlar deep web’te aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Kiralık katiller, Hackerler, +18 içerikler vs. Yani kısaca aklınıza ne geliyorsa hepsini görme imkanına sahipsiniz. Aşağıda Deep Web hakkında tüm gerçekleri içeren bir video mevcut. İzlemenizi tavsiye ederim . 🙂 İyi seyirler..

571 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Sanmıyorum bu açıklamanın beni açıklayabileceğini.

Leave A Reply

Ankara Temizlik