Deadpool 2 Geliyor!

0

Dünya çapında büyük bir başarı yakalayan ve gişe rekorları kıran Deadpool filminin 2.si de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2. Filmin 2017 yılında çekimlerine başlanacağı yapımcısı tarafından doğrulandı.

42. Satürn Ödülleri’nde Collider’a verdiği ifadede de yapımcı “Paul Wernick ve Rhett Reese şu anda senaryo üzerinde çalışıyorlar, yakın zamanda bir senaryomuz olacak.” dedi. “Umuyoruz ki gelecek yılın başlarında bir zamanda yeni filmin çekimlerine başlayabiliriz.” diyerek Simon Kinberg sözlerini sonlandırıyor. Ryan Reynolds’ı yeniden kırmızı-siyah taytının içinde görmek isteyen hayranları için çok güzel bir haber! Deadpool 2’nin çıkacağı nisan ayında CinemaCon’da resmi olarak onaylanmıştı ve filmin yönetmen koltuğunda Tim Miller’ı, senarist olarak Rhett Reese ve Paul Wernick’i, filmin yıldızı olarak da Ryan Reynolds’ı göreceğimiz söylenmişti. Lakin hepsi bu kadar da değil. Cable’ın da bu devam filminde rol alacağı doğrulandı. İkilinin beraber bulunmuş oldukları çizgi roman geçmişini incelersek bu gayet güzel bir haber.

Deadpool 2

Cable’ı kimin canlandıracağı konusundaki tartışmalar ise hala devam ediyor fakat ortada iki isim yarış halinde gözüküyor. Birincisi Avatar filminden Stephen Lang ve ikincisi Kindergarten Cop 2’den Dolph Lundgren. Ancak, Deadpool’un yaratıcılarından olan Rob Liefeld’a sorarsanız eğer ondan Jon Hamm cevabını alacaksınız. Kesin sonucu öğrenmek için ise resmi bir açıklama beklenmekte. Deadpool 2’de siz başka hangi karakterleri görmek isterdiniz? Aktörler arasından sizce kim seçilmeli? Düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorum yaparak bizimle paylaşabailirsiniz.

485 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Edebiyat ve müzik aşığı öylesine biri./Ankara

Leave A Reply