Çilek Kokusu Volkan – Ekin Mert Daymaz Kimdir?

0

 

Ekin Mert Daymaz; 2 Aralık 1990 doğumlu, hayatımıza Not Defteri dizisi ile giren model/oyuncu.

1990 yılının Aralık ayında Hollanda’da dünyaya gelen Ekin’in ailesi spor yapmayı seven, çocuklarını spora teşvik eden bir aile olmuş. Ekin çocukluk yıllarından itibaren babasıyla birlikte başladığı spor hayatını bir basketbol sakatlanması geçirince askıya almak zorunda kalmış. Böylece modelliğe ilk adımını atmaya karar veren Daymaz, Best Model Of The World yarışmasında aldığı üçüncülükten sonra Ayşegül Aydın, Ümit Çırak ve Dolunay Soysert gibi ünlü isimlerden eğitim alarak oyunculuğa adım atmış.

Onu ekranlarda ilk kez Avşar Film’in Not Defteri projesinde gördük. Kentsel dönüşümün girdiği bir mahalledeki iki ayrı kutbu anlatan dizide Ekin; Egemen Şanoğlu karakterini canlandırdı. Dizinin 13 bölüm sürmesi Ekin’in gönlümüzdeki tahtına engel olamadı! Not Defteri’nin bitişinden aylar sonra Çilek Kokusu’nda Volkan karakteri ile karşımıza çıktı. Sürekli yenilerini eklediği başarılarından çok dikkat çekmek istediğim konu Ekin Mert Daymaz kimdir? Çevresi tarafından nasıl tanınır?

tumblr_ny6kzz7md41sjgunpo1_500

Ekin tam bir hayvansever! Kedi, köpek, kaplumbağa ve aklımıza gelebilecek diğer tüm hayvan türleriyle çok etkileyici bir iletişimi var. Aldığımız bilgilere göre şu an evinde iki kedi besliyor. Biz de sosyal medyanın yalancısıyız!

Arkadaşları tarafından zekası ve kültürüyle tanınan Ekin’in mizahının da mükemmel olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi, eğlenmeyi çok sevmesinin yanında hayatının her döneminde bir şeyler öğrenmek için çaba harcıyor. Mütevazılığıyla da dikkatleri üzerine çeken Ekin; günümüzde sadece yüzü ve vücuduyla ün kazanan oyuncuları gölgesinde bırakıyor. Başarılarının devamını diliyor, kendisini tebrik ediyoruz!

993 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik