Christiana Grimmie Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti

0

12 Mart 1994 doğmuş olan genç sanatçı 22 yaşında dünyaya gözlerini kapattı. Amerika’da düzenlenen The Voice adlı yarışmanın eski yarışmacılarından biri olan Christiana sesiyle jüriyi etkilemiş ve çoktan bir hayran kitlesi edinmişti bile. Orlando da oranın en önemli ve eski tiyatrolarından birinde sahne alarak konser veren Christiana, konser sonrası hayranlarına imza dağıtmaya başladı.

large (6)

Fakat seyircilerin arasında bulunan bir adam ateş açarak Christiana’yı başından vurdu, tüm müdahelelere rağmen Christiana malesef ki hayata tutunamadı.

The Voice yarışmasının Maroon 5’tan Adam Levine’in koçluğunda üçüncüsü olmuştu. Şüphesiz ki başarılı bir müzik kariyeri onu bekliyordu.

Katilin 27 yaşındaki Kevin James Loibl olduğu biliniyor. Orlando da değil St. Petersburgta yaşayan Kevin’in evinin kapısında bir not bulunuyordu ” Çok yetenekli Christina Grimme’yi seven ailesine, arkadaşlarına ve hayranlarına kayıpları için en derin üzüntülerimi sunuyorum. Başka yorum yok. ”

Screenshot_2016-06-12-21-28-28-1

Üstelik Christina’nın ölümünün üstünden 12 saat geçtikten sonra onun Twitter hesabından ” The End. ” yazılı bir tweet atıldı.

Katil Kevin’in bunu ne amaçla yaptığı belli değil fakat bıraktığı nottan da anlaşılacağı üzere bunun planlanmış bir cinayet olduğu açıkça görülüyor. Christina’nın huzur içinde yatmasını diliyoruz…

Ayrıca bugün yaşanan Orlando felaketi de Orlando’ya neler oluyor ? dedirtiyor. Orlando da gay bir gece klubünü hedef alan saldırganlar son bilinenlere göre 20 kişiyi öldürmüş ve 42 kişiyi de yaralamıştı.

Dünya nereye gidiyor ? İnsanlara neler oluyor ? Soruları bu korkunç haberlerden sonra kafamızın içerisinde dönüp duruyor…

293 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply