Camfrog Nedir?

1

Arkadaşlar internet üzerinde birçok görüntülü chat yapabileceğiniz siteler mevcut ama en kullanışlısı, hesaplısı Camfrog’tur. Hemen lafı uzatmadan içeriğinden bahsedeceğim.

Camfrog’a nasıl bağlanırım?

Arkadaşlar Camfrog dediğimiz şey bir programdır. Bilgisayarınıza indirirsiniz ve kurarsınız. Kurduğunuz programı açtıktan sonra üyelik alıyorsunuz. Üyelik alırken kullandığınız kullanıcı adı sizin isminiz oluyor. Kanal içinde renklere sahip olabilirsiniz. Sadece kanal sahiplerinin size güvenmesi lazım. Çünkü renklerle kanal sahipleri ilgileniyor. aşağıda renklerle açıklama yapmış olduğum doğrudur. 🙂

renkler

Evet arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi Camfrog programında 4 farklı renk türü vardır.

1. sıradaki renk türümüz olmayan renk türüdür :).  Yeni girdiğiniz kanallarda renginizin olmayışı Camfrog dilinde Düzenli kullanıcı oluyorsunuz.

2. sıradaki renk türümüz mavi renk türüdür. Arkadaşlar, mavi renge sahip olduğunuz sadece tanıdık olduğunuzu belli eder. Mavi renge sahip olduğunuz kanallarda hiçbir yetkiniz bulunmaz. Camfrog dilinde bu renge Arkadaş deniyor.

3. sıradaki renk türümüz yeşil renk türüdür. Arkadaşlar, yeşil renge sahip olduğunuz kanallarda yeşil renkten düşük bir kullanıcıyı kanaldan banlayabilirsiniz, atabilirsiniz. Camfrog dilinde yeşil renge Operatör denmektedir.

4. sıradaki renk türümüz turuncu renk türüdür. Arkadaşlar, turuncu renge sahip olduğunuz kanallarda bütün yetkilere sahip oluyorsunuz. Yani turuncu rengin Camfrog’ta ki adı Kanal Sahibi‘dir.

Kendi kanalımı nasıl açarım?

Arkadaşlar Camfrog’ta adı duyulmuş bazı serverler var. Server; kanal açma, pro gönderme, gift gönderme gibi olayları yapan kişiye denir. Belli bir ücret karşılığı kendi kanalınızı açabilirsiniz.

Pro, gift ne işe yarar?

Arkadaşlar pro dediğimiz şey 3’e ayrılır.

1- Yeşil pro

Arkadaşlar yeşil pro isminizi yeşil renk yapar.(Sakın kanal içi renkleri karıştırmayın.) Bir odada aynı anda 10 farklı kamera izleyebilirsiniz.

2- Mor pro

Arkadaşlar mor pro isminizi mor yapar ve 2 farklı kanala girme imkanı sağlar. Aynı anda 100 kamera açabilirsiniz ve 3 defa VIP mesaj hakkı verir. İsminizi aldığınız pro süresince 1 kereliğine değiştirebilirsiniz.

VIP mesajını gizlilik modundaki kişilere mesaj atmanızı sağlar. (Gizlilik moduna geçerseniz sadece listenizdeki ekli olan kişilerden mesaj alırsınız.)

3- Altın pro

Arkadaşlar altın pro isminizi sarı yapar ve 5 farklı kanala girme imkanı sağlar. Aynı zamanda 10 VIP mesaj hakkı verir. Sınırsız kamera açma yetkisine sahip oluyorsunuz. Aldığınız pro süreci boyunca istediğiniz kadar isminizi değiştirme hakkınıza sahipsiniz.

Gift’ler ise kullanıcı adınızın solunda bulunan yıldız,taç vs gibi simge almanızı sağlıyor. Aslında bu simgeler sadece bir gösterişten ibaret.

Programı indirmek isterseniz buraya tıklayınız. 🙂

362 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Sanmıyorum bu açıklamanın beni açıklayabileceğini.

1 Yorum

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber