Burun Üzerinde Çıkan Siyah Noktalardan 2 Dakikada Kurtulun

0

Burun üzerindeki siyah noktalar; cildin yağlı olması, kozmetik ürünlerinin çok kullanımı, hormonal bozukluk, düzensiz beslenme gibi sebeplerden çıkar. Siyah noktaların çıkmalarının bir diğer ve önemli sebebi ise cildinizi düzensiz temizlemeniz ya da hiç temizlememeniz sonucunda cildin ürettiği yağın yüzünüzde kalıp gözeneğinizi şişirmesi ve yağın gözeneğinizde kalmasıyla da oluşur. Ciltte çıkan ancak yüzümüze ait olmayan her şey gibi bunlar da oldukça can sıkıcıdır. Üstelik sıkılmaya da gelemezler. Yaralar oluşur, gözenekler genişler ancak tüm bunların olmasıyla beraber onlardan tamamen kurtulamazsınız.

Şimdi size eğer kullanırsanız çok memnun kalacağınız bunun yanı sıra cildinize zarar vermeyecek bir tarif önereceğim. Bunun sayesinde sadece 2 dakikada burnunuzun üzerindeki siyah noktalardan kolayca kurtulacaksınız.

Malzemeler;
1 yemek kaşığı süt
1 yemek kaşığı jelatin tozu
Maske fırçası

Yapımı;
Malzemeleri cam bir kasede birleştirip karıştırın. Mikrodalganın en yüksek derecede 1 dakika ısıtın. Maskeniz hafif ılık hale geldiğinde maske fırçasıyla burun üzerine uygulayın. 2-3 dakikaya kadar burnunuzun üzerinde donacaktır. Yavaşça soyarak çıkarın. Çıkan maskenin üzerinde siyah noktalarınızı göreceksiniz.

hqdefault

NOT: Jelatin tozunu aktarlarda bulabilirsiniz.

404 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Başlarda çekingen tanımaya başladıkça içindeki deliyi ortaya çıkaran böyle manyak biri işte.

Leave A Reply

Ankara Temizlik