Burcunuza Göre Nasıl Bir Arkadaşsınız?

0

KOÇArkadaş edinme konusunda hızlısınız. Çabucak arkadaş edinebilme özelliğiniz dost konusuna gelince çok dikkatli. Bin bir çeşit sınav ardında işte bu benim dostum diyebiliyorsunuz. Tabii sınavları geçerse.. Enerjik ve hızlı olduğunuzdan size yetişmekte zorlanıyorlar. Ve tabii bir yanlışta hemen silebiliyorsunuz.

BOĞAAnaç olduğunuzdan dolayı arkadaşlarınızı fazlaca sahipleniyor ve başkalarıyla takılmalarını sevmiyorsunuz. Güvenilir ve sadık bir dostsunuz. Kimi zaman hayaller üzerine konuşurken yeri geldiğinde gerçeği sert bir biçimde dile getirebiliyorsunuz. Sert bir biçimde söylediğinizden dolayı ara ara arkadaşlığınız arasında çatlaklar oluşabiliyor. İlk başlarda soğuk davranmanız ise kesinlikle tanıma aşamasında kendinizi hemen açmadığınızın göstergesi.

İKİZLERHer ne kadar iletişim kurmakta güçlük çekmeseniz bile gün bitiminde bir elin parmağından çok değil gerçek arkadaşınız. Sizler için gerçek dostlarınızın yeri apayrı. Her şeyinizi bilen kişi sayısı da haliyle bir elin parmağını geçmiyor.

YENGEÇCömert bir arkadaş olduğunuzdan kaynaklı değil arkadaş çevreniz fazla olması. Kalabalıktan çok hoşlansanız bile dert anlatma önceliğini arkadaşlarınıza veriyorsunuz. Onlar anlattıktan sonra siz anlatıyorsunuz. Tabii güveninizi kazandıysa…

ASLAN

Sizi sert biri olarak tanımaları çok normal. Fakat biraz tanıdıklarında sevginizi ve şefkatinizi gün yüzüne çıkarıyorsunuz. Sizi sahiplenen kişilerle arkadaşlık kurmaya özen gösteriyor ve kimi zaman arkadaşlarınıza karşı baskın özellikte oluyorsunuz. Tabii haliyle emirlere uymak istemeyen arkadaşlarınız var ve sizden bu sebep ile uzaklaşabilirler.

BAŞAK

Çevredeki arkadaşlarınız sizi zor  bir kişi olarak görse bile yakın arkadaşlarınız ne kadar eğlenceli ve ne kadar mükemmeliyetçi olduğunuzu biliyor. Aynı zamanda size her konuda güvenmeyi ihmal etmiyorlar.

TERAZİ

Yeni bir arkadaş edindiyseniz eğer ortamın sıcaklaşması bir hayli zaman alır. O ördüğünüz duvarı aştığında da onun için her şeyi yapacak hale gelirsiniz. Dışarıdan şımarık biri olarak gözükseniz bile aslında ne kadar mantıklı biri olduğunuzu çok az kişi bilir.

AKREPKolay güvenme özelliğiniz arkadaşlıklarınızın çabuk bitmesine yol açabiliyor. Sizi bırakmayan arkadaşlarınızla da sonsuz denilebilecek kadar eğlenebilecek kapasitedesiniz.

YAY

Yardımsever ve uysal biri olduğunuzu yakınlarınız haricinde kimse görmez. Dışarıdan biri baktığında sizi başına buyruk ve bir o kadar ukala görüyorlar. Fakat siz tam aksisiniz. Ve bir o kadar da iyi bir dinleyicisiniz.

OĞLAKSıkılana kadar çok iyi bir dostsunuz. Sıkıldığınız bir konu veya bir arkadaştan hemen kaçıyor ve başkalarıyla arayı yapıyorsunuz. Bu durum sizi güvenilmez gibi gösterse de siz kendinizi ne kadar önemsediğinizi gösteriyorsunuz.

KOVA

Hep benci oluşunuz konu dostlarınıza gelince yerini bir miktar salıyor. Ve dostlarınızı ne kadar önemsediğinizi buradan anlayabiliyoruz. Bu da haliyle güvenilir bir dost karakterine büründürüyor.

BALIK

Sorununuzu söylemek yerine küsmeyi tercih ettiğinizden kimi zaman arkadaşlarınız sıkılabiliyor. Sizi katlanan arkadaşlarınızla ise eğlenceyi en yükseklerde tutuyorsunuz.

300 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply