Burcunuz Ne Anlatıyor ?

0

Günlük Burç Yorumları-20 Haziran 2016/ Pazartesi

    Koç Burcu : Hey koç burçları ! Bugünlerde paranı çarçur etme, maddi risklerin seni zor duruma sokacak. Arkadaşlarınız ya da aileniz size ihtiyacınız olmayan şeyler al diyebilir ama almayın ! Kendi kararlarını kendin verebilmelisin. Duygularınla değil, mantığınla düşün.

Boğa Burcu : Daima soğukkanlı olmalısınız. Fiziksel aktivitelerde kendinizi zorlamalı ve sınırlarınızı görmelisiniz. Fiziksel anlamda sizi yoran aktiviteler stresinizi atmanıza ve rahatlamanıza bu sayede ilişkilerinizi daha kolay idare etmenize yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu : Biraz kendinizi kasıyorsunuz sanki , dürüst olun. Bir şeylere ısrar ettiğinizde karşılığını alabilecek bir yapıdasınız bugün. Sezgilerinize göre hareket etmeli ve duygularınızı işin içine katmamalısınız.

Yengeç Burcu :  Yengeç burçları siz sürekli olaylara kötü tarafından bakıyorsunuz, azıcık olumlu olun yahu. Motivasyonunuzu ve kendinize olan güveninizi artırmalısınız.  Bunun için kişisel gelişim kitapları ya da egzersizler yardımcı olabilir.

Aslan Burcu : Değişimden korkuyorsunuz ! Biraz kendinizi değiştirmelisiniz. Bir sorun olduğunda tüm sorumluluk size kalıyor. Motivasyonuzu ve kendinize olan güveninizi artıracak kişilerle arkadaş olmalısınız.

Başak Burcu : Bir işi yaparken detayları atlamanız size büyük sorunlar doğurabilir. Dikkatli olun ! Sizden bir şeyler koparmaya çalışan kişilerden uzak durmalısınız.  Unutmayın ki iş eğlenceden önce gelir.

Terazi Burcu : Biri sizden önce davranmak için atakta bekliyor. Hamleni ondan önce yapmalısın. Çevrenizde yaşanan zorlu problemlerde ilk çözümü sizin üretmeniz daima size faydalı olacaktır. Kişisel değişiklik zamanı !

Akrep Burcu : Hayallerinizi geliştirmenin bir yolunu bulabilirsiniz. Harekete geçmeniz size mutluluk verebilir. Sürekli planla olacak iş değil. Aşk ve sevgi hayatınızda adımlar atmalısınız.

Yay Burcu : Duygularınız ve kafanız karışık olmalı. Yapılması gerekeni biliyorsunuz ve onu yapmalısınız. Görmezden gelmenin zamanı değil. Hayatınızda yapacağınız birkaç değişiklik size iyi gelebilir.

Oğlak Burcu :  Çevrenizde egzotik yetenekli insanlar var, dikkat edin onlara. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz sizi mutlu edecek. İlerlemenize yardımcı olacak aktivitelere katılın.

Kova Burcu : Motivasyon ve enerji fışkırıyorsunuz. Bunu kullanmalı ve hayatınızda olumlu değişiklikler yapmalısınız. Aşk ve sevgi temalı ilişkilerde olumlu bir gün yaşıyorsunuz.

Balık Burcu : Karşınıza çıkabilecek teklifleri güzelce bir araştırıp değerlendirmelisiniz. Aksi takdirde hata yapabilirsiniz. Evinizi ve kişisel gelişiminizi biraz ön planda tutmalısınız. İş birlikleri ve anlaşmalarda dikkatli hareket etmelisiniz.

261 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Liseye yeni geçmiş, bilgisayarı, telefonu ve kitaplarının olduğu bir dünyada yaşamayı tercih eden biriyim. Müzik bölüm şeysinde yazarım. Umuyorum ki Venüs'ten geldiğimi düşünmediniz. Bu bir sır ama ben Venüs'ün gökyüzüyüm.

Leave A Reply