Burçlara Göre Tatil Rehberi

0

Kimi zaman gittiğiniz tatillerde öylesine eğleniyor kimi zamansa öylesine sıkılıyor musunuz? O zaman burcunuza uygun tatil yerini bulamamışsınızdır ya da tam aksine bulmuşsunuzdur. Peki sizin burcunuza göre olan tatil hangisi?

KOÇ
Maceraya bayılan biri olduğunuzdan yeni yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz sevgili koçlar. Sakin biri olmak sizlik olmadığından sürekli bir hareket halindesiniz. Haliyle sessiz bir yere gitmektense gezilecek yeri çok olan yerlere gitmek tercihiniz.

BOĞA

Gideceğiniz yerde kendinizi evinizde hissetmek sizin için çok öneli sevgili boğalar. Bundan dolayı rahatlık ön planda. Ve huzur. Saatler boyu bir manzara eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Değişikliği fazla sevmediğinizden dolayı bir yere yıllar boyu gitseniz bile sıkılmazsınız. Tabii arada bir miktar değişiklik şart!

İKİZLER

Değişikliği seven bir burca sahip olduğunuzdan dolayı gittiğiniz yerde değişik şeyler keşfedebilmelisiniz. Tek başınıza bir tatil yerine birden fazla kişiyle olmak sizi daha mutlu ediyor. Ki zaten gideceğiniz yerde de hemen arkadaş edinebilirsiniz.

YENGEÇ

Romantik ve doğaya düşkün oluşunuz sizi biraz gezmeye zorluyor gibi. Tabii bunun yanında deniz kıyısı olmalı sizin için. Denizsiz bir tatili tatil olarak saymıyorsunuz.

ASLAN

Lüks yerler sizin için her zaman listenin başındadır sevgili aslanlar. Rahatlamak için yaptığınız kaçamak tatiliniz sizi yormamalı. Olabildiğince rahat etmelisiniz ki tatilin keyfini çıkarabilesiniz.

BAŞAK

Tek kişilik otel odasında daha tatil yerine varmadan her saniyenin planı hazırdır. Plan yoksa tatilde yok! Ki plan her zaman işe yarar mı bilemeyiz.. Karmaşanın olduğu bir yerde tatilden çok kafa yormaya yarar. Bu da zaten sizin tarzınız değildir.

TERAZİ

Uyumlu ve dengeli biri olduğunuzdan her yere ayak uydurabilirsiniz. Tabii yinede sakin olmak çoğu terazi burcunun tercihidir. Gittiğiniz tatil yeri hem eğlenmelik hem kafa dinlemelik olmalı.

AKREP

Gizemli yerler her zaman daha fazla ilginizi çekmiştir. Heyecan ve merak duygunuz sizi keşfetmeye sürüklüyor gibi sevgili akrepler.

YAY

Yeni yerler keşfetmek yeni insanlarla tanışmak yeni anılara yelken açmak yay burcuna sahip insan için geçerlidir. Tam bir özgürlükçüsünüz. Bu sizi daha samimi yapıyor.

OĞLAK

Gelenek görenekleri öğrenmek isteyen oğlaklar kültürel açıdan bir tatil yapar. Tarihi yerleri es geçmeden gittiği yerleri bir bir öğrenir.

KOVA

Sürprizleri sevdiğinizden dolayı hem hareket hem rahat yerler tercihinizdir. Bunun yanında da biraz lükse kaçmıyor değilsiniz. Tarihi yerler yerine merak uyandıran yerleri tercih ediyorsunuz.

BALIK

Romantik şeyler her zaman sizi memnun etmiştir. Tatilinde romantiği makbuldür sizin için. Hayal gücünüzün altında bir yerde tatile tatil bile demiyorsunuz..

464 total views, 3 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik