Burçlar ve Karakter Özellikleri 2

0

-23 Ağustos-22 Eylül BAŞAK-

Başak detaycı ve titizdir.Evine ve çocuklarına çok düşkün olan Başak çocuklara ve evine vakit ayırmaktan çok hoşlanır.Çalışkan ve azimlidir.Kafasına koyduğu bir şeyi başarmak için elinden gelen her şeyi yapar.Başak burcu kadınları sorunları en mantıklı yöntemle çözer.Adaletli ve merhametlidir.

basak-burcu-ve-g_zellik-1_2

-23 Eylül-22 Ekim TERAZİ-

Terazi kadını zora gelmeyi sevmez.Başına ne geldiyse karşısında ki kişi yüzünden gelir.Olayları kendisi hislerine göre yorumlar.Kısıtlanmaktan hoşlanmaz.Özgürdür.Sürekli ilgi bekler,egosunun okşanmasını sever.Kusursuz bir eştir.Ondan iyisini bulamazsınız!

terazi-550x373

-23 Ekim-21 Kasım AKREP-

Akrep kararlı ve iradelidir.Bu şekilde istediği sonuca varması çok daha kolaydır.Akrep kaybetmekten hiç hoşlanmaz.Engellerini aşmakta ve hedefine ulaşmakta direnç ve dayanıklılık gösterirler.Akrep’in kimseye açıklamak istemediği bir gizemi vardır.Akrep’in ördüğü duvarların arkasına kimse geçemez.

akrep-burcu

-22 Kasım-21 Aralık YAY-

Yay deneyerek,yaşayarak öğrenmeyi sever.Hayatında ki değişimlere kolayca ayak uydurabilir.Yay hayatın tadını çıkarmayı sever.Anıları değil anı yaşar.Olaylara yeri geldiğinde aşırı filozik yaklaşabilir.Yay kendisini olumsuz olaylardan oldukça geri çeker.

yay-burcu

-22 Aralık-19 Ocak OĞLAK-

Çalışkan,güvenilir ve kararlıdır oğlak burcu.Karamsar,kindar,sert ve yalnızlık meraklısı olması onu çoğu zaman yanlış kararlara sürükler.Bilgi,nezaket ve kültüre çok önem verir.Oldukça mantıklı ve gerçekçidir.Olaylar karşısında mantıklı karar verebilir.

oglak-burcu

-20 Ocak-18 Şubat KOVA-

Yeniliğe meraklı olan kova hayatındaki değişikliklere kolayca adapte olabilir.Ne yazık ki kova anı değil anıları yaşamayı sever.Çılgın bir yanı vardır ve her türlü delilik kova kadınındadır.Bağımsızdır ve dost canlısıdır.Eşine sadık ve vefalıdır.

kova-burcu

-19 Mart-20 Mart BALIK-

Alçak gönüllü,hassas ve sempatiktir balık.Kararsız ve karamsar olması onu çoğu zaman yalnızlığa çeker.Hırslı,tuttuğunu koparan ve istediği sonuca her zaman ulaşabilen burçtur balık.Giyimine,kuşamına ve bakımına çok dikkat eder balık.

balik

457 total views, 4 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Adım Belemir Gamze.Henüz lise mağduru bir gencim fazlasıyla saçmalayan işinize gelirse kafa dengi ha eğer gelmezse oldukça sinir bozucu birisiyim.Unutmadan,herkese merhaba!

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber