Burçlar ve Karakter Özellikleri 1

0

-21 Mart-19 Nisan KOÇ-

Her zaman enerjik olan koç burcu aynı zamanda kararlı ve sempatiktir.Çok çabuk sinirlenebilmesi nadir bulunan olumsuz yönlerinden birisidir.Koç depresif hallerinde oldukça çabuk kilo alabilir.Çoğu insanın yapmadan önce en az iki kez düşüneceği işlerin altından rahatça kalkabilir.Koç çok çabuk sinirlenmesine rağmen kin tutamaz.Saman alevi gibi parlamasıyla yok olması bir olur.Koç aceleci ve sabırsızdır.

koc-burcu_911102_m

-20 Nisan-20 Mayıs BOĞA-

Boğalar,ikinci bir şans vermeyi severler.Fakat ihanet veya yerine getirilmeyen sözlere tahammülü yoktur.Boğa bunlara karşı ikinci bir şans vermeyi kesinlikle reddeder. Boğalar pek çok burcun dayanamayacağı zorlukları tek başlarına aşabilirler.Boğa’yı güzellik ve lüks gezegeni Venüs yönetir.

boga-burcu

-21 Mayıs-21 Haziran İKİZLER-

İnsanların düşüncelerini rahatlıkla anlayabilen ikizlerin taklit yetenekleri de oldukça gelişmiştir.Konudan konuya atlayabilir ve bundan dolayı dikkati çabuk dağılır.Arkadaş canlısı,kolay iletişime geçen,sosyal yaşamı seven ikizlerin sıkça bulunduğu ortamlarda yokluğu belli olur.Gereksiz konuşmazlar.Ayrıca aşk hayatları da oldukça dağınıktır.Ama sevdiklerinde tam severler.

ikizler-burcu

-22 Haziran-22 Temmuz YENGEÇ-

Yengeç üzgün olduğu zamanlarda yemek yer bundan dolayı kilo almaya yatkındır.Amaçladığı herhangi bir hedefe bir şekilde ulaşır.Yengeç’in hayatında başarısızlığa yer yoktur.Yengeç duygusal zamanlarında çöküntüye uğrayabilir.Yengeç bir kez çöktüğünde daha sonra kaldırması zor olur.

yengec-burcu-dovme-tattoo_6

-23 Temmuz-22 Ağustos ASLAN-

Aslan’ın bu egolu halleri ne kadar zorlansa da değişmeyecek.Aslan’ı kenara-köşeye sıkıştırmak öfke krizleri ve sinire yol açmaktan başka bir şeye yaramaz.Aslan hata yapabileceğini kabullenemez.Kendisini Dünya’nın merkezinde sanar ve en kötü özelliği de budur zaten.Aslan eğlenceyi,lüksü sever eh arada bir de tembellik etmeyi sever.

aslan-burcu-dovme-tattoo_2

474 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Adım Belemir Gamze.Henüz lise mağduru bir gencim fazlasıyla saçmalayan işinize gelirse kafa dengi ha eğer gelmezse oldukça sinir bozucu birisiyim.Unutmadan,herkese merhaba!

Leave A Reply

Ankara Temizlik